Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
TG Sokół Dynów
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Rynek 13, 36-065 Dynów
Telefon:
693 040 509
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 11, 36-065 Dynów
(Zespół Szkół w Dynowie)
Prezes Klubu:
Krystyna Dżuła
693 040 509
Osoba odpowiedzialna:
Henryk Sawczak
608 550 190
hen.saw@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Cornilleau 500
Rodzaj piłek:
plastikowe DHS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 7 13 69:22
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 7 13 69:36
3. UKS Niedźwiada Dolna 8 9 64:64
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 8 9 60:62
5. PKS Kolping IV Jarosław 6 8 53:38
6. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 8 8 67:62
7. UKS SP Nr 1 Leżajsk 8 7 57:62
8. LKS Jar Kielnarowa 7 5 60:62
9. LKS Kańczuga 7 5 46:56
10. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 6 5 42:54
11. ZŚ AZS II Rzeszów 6 2 35:58
12. TG Sokół Dynów 8 2 32:78

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02374 Adam Sawczak Polska 23.12.1999 12 7 36:21
02373 Dariusz Karnas Polska 22.08.1973 6 18 18:54
02370 Karol Barański Polska 12.01.1999 5 16 15:48
02376 Michał Świder Polska 29.05.2000 5 17 15:51
02379 Dawid Piela Polska 18.11.2004 0 0 0:0
02378 Bronisław Wojnarowicz Polska 07.05.1959 0 3 0:9
02375 Henryk Sawczak Polska 22.11.1964 0 3 0:9
02371 Piotr Front Polska 06.07.1998 0 0 0:0
02372 Dominik Karaś Polska 04.02.2004 0 0 0:0
02377 Adam Świder Polska 25.06.1966 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00

1
TG Sokół Dynów LKS Brzostowianka II Brzostek 1:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LKS Jar Kielnarowa TG Sokół Dynów 10:5 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
TG Sokół Dynów GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
PKS Kolping IV Jarosław TG Sokół Dynów 10:2 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
TG Sokół Dynów LKS Kańczuga 3:10 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów TG Sokół Dynów 10:2 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
TG Sokół Dynów ZŚ AZS II Rzeszów 9:9 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
UKS Kępa I Dębica TG Sokół Dynów 10:1 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
TG Sokół Dynów UKS Niedźwiada Dolna -:- Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
UKS SP Nr 1 Leżajsk TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
TG Sokół Dynów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa -:- Szczegóły