Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Niedźwiada Dolna
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
39-107 Niedźwiada 40
Telefon:
691 962 651
E-mail:
k.zdziebko@onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół w Niedźwiadzie Dolnej
39-107 Niedźwiada 40
Prezes Klubu:
Krzysztof Ździebko

Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Ździebko
691 962 651
k.zdziebko@onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar TOP
Rodzaj piłek:
Andro PX
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 6 11 59:21
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 5 9 49:28
3. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 6 7 46:48
4. PKS Kolping IV Jarosław 4 6 38:23
5. UKS Niedźwiada Dolna 5 6 40:41
6. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 6 5 42:54
7. LKS Jar Kielnarowa 5 4 43:43
8. LKS Kańczuga 5 4 35:37
9. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 3 3 24:21
10. UKS SP Nr 1 Leżajsk 5 3 33:39
11. ZŚ AZS II Rzeszów 4 1 22:39
12. TG Sokół Dynów 6 1 22:59

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03524 Hubert Kośkiewicz Polska 27.10.2005 17 2 51:6
03520 Aleksander Zawiślak Polska 09.03.1995 7 11 21:33
03518 Marek Kochmański Polska 12.02.1983 7 10 21:30
03521 Dawid Zawiślak Polska 15.03.1999 5 10 15:30
03522 Karol Wośko Polska 11.05.2001 1 1 3:3
03528 Milena Bobulska Polska 15.06.2004 0 0 0:0
03530 Kamil Fic Polska 09.05.2005 0 0 0:0
03529 Karolina Wróbel Polska 15.03.2005 0 0 0:0
03526 Anna Strzałka Polska 15.12.2006 0 0 0:0
03525 Alicja Skóra Polska 27.10.2006 0 0 0:0
03519 Krzysztof Ździebko Polska 25.08.1987 0 0 0:0
03523 Wiktor Królikowski Polska 27.04.2002 0 0 0:0
03517 Sebastian Szajstek Polska 20.04.1978 0 0 0:0
03527 Jakub Skóra Polska 01.07.2007 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
0000-00-00
g. 11:00

1
UKS Niedźwiada Dolna ZŚ AZS Sanex III Rzeszów -:- Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LKS Kańczuga UKS Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
UKS Niedźwiada Dolna LKS Jar Kielnarowa 10:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Niedźwiada Dolna 10:6 Szczegóły
2017-10-29
g. 11:00

5
UKS Niedźwiada Dolna UKS Kępa I Dębica 4:10 Szczegóły
2017-11-20
g. 17:00

6
ZŚ AZS II Rzeszów UKS Niedźwiada Dolna 5:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
PKS Kolping IV Jarosław UKS Niedźwiada Dolna -:- Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
UKS Niedźwiada Dolna GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski -:- Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
TG Sokół Dynów UKS Niedźwiada Dolna -:- Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
UKS Niedźwiada Dolna UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
UKS SP Nr 1 Leżajsk UKS Niedźwiada Dolna -:- Szczegóły