Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Centrum Dydaktyczno-Sportowe Politechniki Rzeszowskiej)
Prezes Klubu:
Grzegorz Sowa
rzeszow@azs.pl
Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Chwaszcz
691 108 642
maat12@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Mała Hala Sportowa Politechniki Rzeszowskiej)
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 7 13 69:22
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 7 13 69:36
3. UKS Niedźwiada Dolna 8 9 64:64
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 8 9 60:62
5. PKS Kolping IV Jarosław 6 8 53:38
6. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 8 8 67:62
7. UKS SP Nr 1 Leżajsk 8 7 57:62
8. LKS Jar Kielnarowa 7 5 60:62
9. LKS Kańczuga 7 5 46:56
10. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 6 5 42:54
11. ZŚ AZS II Rzeszów 6 2 35:58
12. TG Sokół Dynów 8 2 32:78

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06582 Mateusz Pięciak Polska 15.09.1992 24 6 72:18
06583 Dominik Guzek Polska 14.10.1999 22 7 66:21
06581 Mateusz Chwaszcz Polska 05.07.1991 14 13 42:39
06580 Stanisław Bać Polska 14.01.1964 0 27 0:81

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
0000-00-00
g. 11:00

1
UKS Niedźwiada Dolna ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 9:9 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

2
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów UKS SP Nr 1 Leżajsk 8:10 Szczegóły
2017-11-22
g. 17:00

3
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów ZŚ AZS II Rzeszów 10:4 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
UKS Kępa I Dębica ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 10:5 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 9:9 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów TG Sokół Dynów 10:2 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów LKS Brzostowianka II Brzostek 6:10 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
LKS Jar Kielnarowa ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 8:10 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski ZŚ AZS Sanex III Rzeszów -:- Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów PKS Kolping IV Jarosław -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów LKS Kańczuga -:- Szczegóły