Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Centrum Dydaktyczno-Sportowe Politechniki Rzeszowskiej)
Prezes Klubu:
Grzegorz Sowa
rzeszow@azs.pl
Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Chwaszcz
691 108 642
maat12@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Mała Hala Sportowa Politechniki Rzeszowskiej)
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 11 21 109:29
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 11 17 95:60
3. UKS Niedźwiada Dolna 11 15 94:80
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 11 14 89:81
5. LKS Jar Kielnarowa 11 11 91:85
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 11 11 85:78

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 11 10 83:87
2. LKS Kańczuga 11 10 82:82
3. PKS Kolping IV Jarosław 11 8 78:88
4. ZŚ AZS II Rzeszów 11 6 61:102
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 11 5 64:104
6. TG Sokół Dynów 11 4 51:106

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06582 Mateusz Pięciak Polska 15.09.1992 32 7 96:21
06583 Dominik Guzek Polska 14.10.1999 24 14 72:42
06581 Mateusz Chwaszcz Polska 05.07.1991 17 18 51:54
06580 Stanisław Bać Polska 14.01.1964 2 34 6:102
10351 Grzegorz Niedziałek Polska 28.08.1973 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00

1
UKS Niedźwiada Dolna ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 9:9 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów UKS SP Nr 1 Leżajsk 8:10 Szczegóły
2017-11-22
g. 17:00

3
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów ZŚ AZS II Rzeszów 10:4 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
UKS Kępa I Dębica ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 10:5 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 9:9 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów TG Sokół Dynów 10:2 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów LKS Brzostowianka II Brzostek 6:10 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
LKS Jar Kielnarowa ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 8:10 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 10:2 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów PKS Kolping IV Jarosław 10:5 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów LKS Kańczuga 4:10 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

12
TG Sokół Dynów ZŚ AZS Sanex III Rzeszów -:- Szczegóły
2018-03-03
g. 11:00

13
ZŚ AZS II Rzeszów ZŚ AZS Sanex III Rzeszów -:- Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

14
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa -:- Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

15
PKS Kolping IV Jarosław ZŚ AZS Sanex III Rzeszów -:- Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

16
LKS Kańczuga ZŚ AZS Sanex III Rzeszów -:- Szczegóły