Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Kańczuga
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Parkowa 1, 37-220 Kańczuga
Telefon:
607 572 034
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Parkowa 1, 37-220 Kańczuga
(Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Wójcik
607 572 034
piotrwoj27@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Daniel Ślęk
693 446 850
ossdaniel@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 11 21 109:29
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 11 17 95:60
3. UKS Niedźwiada Dolna 11 15 94:80
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 11 14 89:81
5. LKS Jar Kielnarowa 11 11 91:85
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 11 11 85:78

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 11 10 83:87
2. LKS Kańczuga 11 10 82:82
3. PKS Kolping IV Jarosław 11 8 78:88
4. ZŚ AZS II Rzeszów 11 6 61:102
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 11 5 64:104
6. TG Sokół Dynów 11 4 51:106

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03706 Marek Frączek Polska 24.03.1970 18 16 54:48
03705 Tomasz Jurkiewicz Polska 19.11.1982 17 1 51:3
03708 Daniel Ślęk Polska 24.03.1985 15 21 45:63
03707 Grzegorz Frączek Polska 04.07.1982 10 17 30:51
03710 Tomasz Kozio Polska 31.01.1990 4 3 12:9
03709 Piotr Wójcik Polska 15.04.1970 1 7 3:21
03712 Patryk Kubicki Polska 01.04.2003 1 7 3:21
03715 Krystian Skubisz Polska 26.08.2005 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00

1
UKS SP Nr 1 Leżajsk LKS Kańczuga 4:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LKS Kańczuga UKS Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
LKS Kańczuga UKS Kępa I Dębica 0:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
ZŚ AZS II Rzeszów LKS Kańczuga 10:7 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
TG Sokół Dynów LKS Kańczuga 3:10 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LKS Kańczuga UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 7:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
LKS Kańczuga LKS Jar Kielnarowa 9:9 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Kańczuga 10:2 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
PKS Kolping IV Jarosław LKS Kańczuga 3:10 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
LKS Kańczuga GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów LKS Kańczuga 4:10 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

12
LKS Kańczuga ZŚ AZS II Rzeszów -:- Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

13
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa LKS Kańczuga -:- Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

14
LKS Kańczuga PKS Kolping IV Jarosław -:- Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

15
LKS Kańczuga TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

16
LKS Kańczuga ZŚ AZS Sanex III Rzeszów -:- Szczegóły