Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
ZŚ AZS II Rzeszów
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
788 151 579
E-mail:
karolpasko@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Centrum Dydaktyczno-Sportowe Politechniki Rzeszowskiej)
Prezes Klubu:
Grzegorz Sowa
rzeszow@azs.pl
Osoba odpowiedzialna:
Karol Paśko
788 151 579
karolpasko@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Mała Hala Sportowa Politechniki Rzeszowskiej)
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
plastikowe Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 7 13 69:22
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 7 13 69:36
3. UKS Niedźwiada Dolna 8 9 64:64
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 8 9 60:62
5. PKS Kolping IV Jarosław 6 8 53:38
6. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 8 8 67:62
7. UKS SP Nr 1 Leżajsk 8 7 57:62
8. LKS Jar Kielnarowa 7 5 60:62
9. LKS Kańczuga 7 5 46:56
10. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 6 5 42:54
11. ZŚ AZS II Rzeszów 6 2 35:58
12. TG Sokół Dynów 8 2 32:78

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06572 Marcel Mroczka Polska 11.02.2000 11 8 33:24
06574 Karol Lis Polska 27.07.2003 10 8 30:24
06570 Karol Benedyk Polska 16.05.2000 6 9 18:27
06577 Kacper Szurlej Polska 11.06.2007 3 12 9:36
06578 Klaudia Broda Polska 06.12.2003 1 5 3:15
06579 Amanda Broda Polska 20.04.2006 0 0 0:0
06568 Karol Paśko Polska 22.12.1985 0 0 0:0
06576 Michał Grys Polska 15.09.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00

1
ZŚ AZS II Rzeszów PKS Kolping IV Jarosław 9:9 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski ZŚ AZS II Rzeszów 10:8 Szczegóły
2017-11-22
g. 17:00

3
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów ZŚ AZS II Rzeszów 10:4 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

4
ZŚ AZS II Rzeszów LKS Kańczuga -:- Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
UKS SP Nr 1 Leżajsk ZŚ AZS II Rzeszów 10:0 Szczegóły
2017-11-20
g. 17:00

6
ZŚ AZS II Rzeszów UKS Niedźwiada Dolna 5:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
TG Sokół Dynów ZŚ AZS II Rzeszów 9:9 Szczegóły
2017-12-09
g. 11:00

8
ZŚ AZS II Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa -:- Szczegóły
2018-01-06
g. 11:00

9
ZŚ AZS II Rzeszów LKS Jar Kielnarowa -:- Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
LKS Brzostowianka II Brzostek ZŚ AZS II Rzeszów -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
UKS Kępa I Dębica ZŚ AZS II Rzeszów -:- Szczegóły