Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak I Niżna Łąka
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. H. Longhawy 51, Niżna Łąka
Telefon:
668 559 858
E-mail:
ciotkaw@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej we Wrocance
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 30 158:54
2. LUKS Burza I Rogi 16 25 144:88
3. GMKS Strzelec II Frysztak 16 23 132:96
4. LZS Kąkolówka 16 15 115:110
5. PKS Kolping III Jarosław 16 15 117:125
6. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 15 116:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 15 116:113
2. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 120:128
3. ZŚ AZS I Rzeszów 16 13 116:128
4. PUKS Arka Łętownia 16 12 99:127
5. LKS I Turze Pole 16 10 78:140
6. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 5 77:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02314 Andrzej Sobota Polska 02.12.1966 39 12 117:36
02309 Paweł Furmankiewicz Polska 19.06.1990 21 30 63:90
02312 Konrad Szczepanik Polska 03.04.1989 18 31 54:93
02310 Sebastian Furmankiewicz Polska 06.01.1994 5 20 15:60
02313 Piotr Kraś Polska 29.05.1977 2 6 6:18
02311 Zbigniew Wajda Polska 12.04.1956 2 4 6:12
02318 Konrad Gruszka Polska 13.07.1990 0 4 0:12
02316 Michał Harsze Polska 28.03.1991 0 3 0:9
02315 Artur Zwarycz Polska 19.10.1984 0 0 0:0
02317 Kamil Drobek Polska 28.11.1988 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-08
g. 11:00

1
LUKS Strażak I Niżna Łąka LZS Kąkolówka 9:9 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:6 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
LKS Brzostowianka I Brzostek LUKS Strażak I Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
LUKS Strażak I Niżna Łąka UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:8 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
PKS Kolping III Jarosław LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LUKS Strażak I Niżna Łąka PUKS Arka Łętownia 10:5 Szczegóły
2017-12-02
g. 17:00

7
LKS I Turze Pole LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
LUKS Strażak I Niżna Łąka LUKS Burza I Rogi 5:10 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
LUKS Strażak I Niżna Łąka ZŚ AZS I Rzeszów 7:10 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
LUKS Strażak I Niżna Łąka UKS Olimp I Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2018-02-24
g. 11:00

12
ZŚ AZS I Rzeszów LUKS Strażak I Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

13
LUKS Strażak I Niżna Łąka LKS Brzostowianka I Brzostek 10:7 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

14
PUKS Arka Łętownia LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:2 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

15
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LUKS Strażak I Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00

16
LUKS Strażak I Niżna Łąka LKS I Turze Pole 10:0 Szczegóły