Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Spin II Jasło
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-200 Jasło, ul.Towarowa 26C
Telefon:
508 392 955
E-mail:
dziadekm2@tlen.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa nr 10 w Jaśle, ul. Lwowska 36
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mirosław Kozik
dziadekm2@tlen.pl
508 392 955
Osoba odpowiedzialna:
Jan Słupski
501 777 919
jensgraben@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic, Sponeta
Rodzaj piłek:
Double Circle (celuloidowe)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 28 148:70
2. TKS Pro-Familia I Wojaszówka 15 27 144:38
3. UKS Cebulka Warzyce 15 19 124:92
4. UKS Spin II Jasło 15 17 115:91
5. LKS Błyskawica Leśniówka 15 12 83:127
6. LUKS Strażak III Niżna Łąka 15 10 99:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 14 15 101:96
2. PKS Bartek II Dębowiec 14 15 115:94
3. MKS Skarbek Gogołów 14 12 91:107
4. LKS Strażak III Bratkówka 14 5 57:135
5. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 14 0 34:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
A0013 Dariusz Hap Polska 02.06.1968 30 6 89:17
A0016 Piotr Zając Polska 29.01.1988 23 17 68:51
A0012 Jan Słupski Polska 31.08.1974 16 21 48:63
A0015 Michał Owsianka Polska 20.01.2000 12 24 36:72
A0014 Krzysztof Ślawski Polska 30.09.1963 3 15 9:44

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-01
g. 11:00

1
UKS Spin II Jasło UKS Olimp II Łęki Dukielskie 8:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
TKS Pro-Familia I Wojaszówka UKS Spin II Jasło 10:3 Szczegóły
2016-10-15
g. 11:00

3
UKS Spin II Jasło LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
MKS Skarbek Gogołów UKS Spin II Jasło 2:10 Szczegóły
2016-11-05
g. 11:00

5
UKS Spin II Jasło GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 10:4 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
PKS Bartek II Dębowiec UKS Spin II Jasło 9:9 Szczegóły
2016-11-26
g. 11:00

7
UKS Spin II Jasło LKS Błyskawica Leśniówka 10:5 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

8
UKS Cebulka Warzyce UKS Spin II Jasło 10:2 Szczegóły
2016-12-10
g. 11:00

9
UKS Spin II Jasło TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:0 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Spin II Jasło 5:10 Szczegóły
2017-02-04
g. 11:00

12
UKS Spin II Jasło TKS Pro-Familia I Wojaszówka 2:10 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Spin II Jasło 10:6 Szczegóły
2017-03-04
g. 11:00

14
UKS Spin II Jasło LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Spin II Jasło 0:10 Szczegóły
2017-04-01
g. 11:00

16
UKS Spin II Jasło UKS Cebulka Warzyce 5:10 Szczegóły