Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak III Niżna Łąka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. H. Longhawy 51, Niżna Łąka
Telefon:
668 559 858
E-mail:
ciotkaw@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej we Wrocance
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic,Joola
Rodzaj piłek:
celuloidowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 28 148:70
2. TKS Pro-Familia I Wojaszówka 15 27 144:38
3. UKS Cebulka Warzyce 15 19 124:92
4. UKS Spin II Jasło 15 17 115:91
5. LKS Błyskawica Leśniówka 15 12 83:127
6. LUKS Strażak III Niżna Łąka 15 10 99:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 14 15 101:96
2. PKS Bartek II Dębowiec 14 15 115:94
3. MKS Skarbek Gogołów 14 12 91:107
4. LKS Strażak III Bratkówka 14 5 57:135
5. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 14 0 34:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
A0120 Kamil Drobek Polska 28.11.1988 36 13 107:39
A0116 Konrad Skalski Polska 15.08.1985 22 21 64:63
A0115 Konrad Gruszka Polska 13.07.1990 12 30 35:89
A0114 Tomasz Zwarycz Polska 27.07.1987 12 34 36:101
A0111 Artur Zwarycz Polska 19.10.1984 2 2 6:6
A0112 Sebastian Szuba Polska 09.06.1983 2 4 6:11
A0246 Sebastian Kolanko Polska 24.04.2000 0 0 0:0
A0248 Dawid Florczak Polska 28.08.2000 0 0 0:0
A0245 Klaudia Marszał Polska 13.06.2000 0 0 0:0
A0247 Jakub Szafarz Polska 28.04.2000 0 0 0:0
A0117 Wiktoria Guzik Polska 10.07.2000 0 0 0:0
A0118 Miranda Bienia Polska 01.10.1994 0 0 0:0
A0113 Michał Harsze Polska 28.03.1991 0 0 0:0
A0119 Grzegorz Łopuszański Polska 13.08.1966 0 0 0:0
A0244 Julia Kluk Polska 25.04.2001 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 10:5 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
PKS Bartek II Dębowiec LUKS Strażak III Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2016-10-26
g. 17:00

4
TKS Pro-Familia I Wojaszówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:2 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Błyskawica Leśniówka 8:10 Szczegóły
2016-11-12
g. 11:00

6
UKS Cebulka Warzyce LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
LKS Strażak III Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 4:10 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
LUKS Strażak III Niżna Łąka MKS Skarbek Gogołów 10:4 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Spin II Jasło 5:10 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
TKS Pro-Familia II Wojaszówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 0:10 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

12
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Cebulka Warzyce 2:10 Szczegóły
2017-03-04
g. 11:00

14
UKS Spin II Jasło LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
LUKS Strażak III Niżna Łąka TKS Pro-Familia I Wojaszówka 4:10 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
LKS Błyskawica Leśniówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:8 Szczegóły