Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak III Bratkówka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Bratkówka 167, 38-406 Odrzykoń
Telefon:
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala gimn. przy Szkole Podst. w Ustrobnej
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw65@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Dom Strażaka w Bratkówce
Rodzaj stołów:
Baterfley, Sponeta
Rodzaj piłek:
Double Circle
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 28 148:70
2. TKS Pro-Familia I Wojaszówka 15 27 144:38
3. UKS Cebulka Warzyce 15 19 124:92
4. UKS Spin II Jasło 15 17 115:91
5. LKS Błyskawica Leśniówka 15 12 83:127
6. LUKS Strażak III Niżna Łąka 15 10 99:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 14 15 101:96
2. PKS Bartek II Dębowiec 14 15 115:94
3. MKS Skarbek Gogołów 14 12 91:107
4. LKS Strażak III Bratkówka 14 5 57:135
5. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 14 0 34:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03723 Jan Englot Polska 30.09.1974 31 9 87:27
03732 Daniel Wiśniowski Polska 02.08.2002 9 24 25:69
03729 Mateusz Mulka Polska 26.04.1999 6 35 17:103
03728 Ewelina Kubas Polska 19.08.1999 5 35 14:104
09028 Martyna Kuszaj Polska 07.11.2007 0 0 0:0
09027 Mateusz Englot Polska 21.12.2008 0 10 0:30
03731 Michele Englot Polska 26.07.2002 0 0 0:0
A0225 Robert Zaremba Polska 22.03.1989 0 0 0:0
A0231 Sebastian Piękoś Polska 05.06.1993 0 0 0:0
03725 Dawid Bakota Polska 27.09.1998 0 0 0:0
A0215 Piotr Szubra Polska 13.07.1976 0 0 0:0
03727 Bartłomiej Englot Polska 03.03.1999 0 0 0:0
03720 Wiesław Rysz Polska 26.09.1964 0 0 0:0
03722 Piotr Długosz Polska 31.08.1968 0 0 0:0
03721 Sebastian Wilk Polska 24.03.1995 0 0 0:0
03726 Damian Wywiórski Polska 07.01.1999 0 0 0:0
03730 Beata Daszykowska Polska 25.07.2000 0 0 0:0
03724 Jakub Baran Polska 21.06.1997 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-26
g. 17:00

1
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak III Bratkówka 10:4 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
LKS Strażak III Bratkówka LKS Błyskawica Leśniówka 5:10 Szczegóły
2016-10-15
g. 11:00

3
UKS Spin II Jasło LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
LKS Strażak III Bratkówka TKS Pro-Familia I Wojaszówka 0:10 Szczegóły
2016-11-15
g. 18:00

6
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
LKS Strażak III Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 4:10 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
TKS Pro-Familia II Wojaszówka LKS Strażak III Bratkówka 8:10 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
LKS Strażak III Bratkówka PKS Bartek II Dębowiec 2:10 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak LKS Strażak III Bratkówka 10:3 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
LKS Strażak III Bratkówka MKS Skarbek Gogołów 3:10 Szczegóły
2017-02-09
g. 18:00

12
LKS Strażak III Bratkówka GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 4:10 Szczegóły
2017-03-10
g. 18:00

14
PKS Bartek II Dębowiec LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
LKS Strażak III Bratkówka TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:8 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
MKS Skarbek Gogołów LKS Strażak III Bratkówka 9:9 Szczegóły