Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
MKS Skarbek Gogołów
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-131 Gogołów 316
Telefon:
17 277 83 01
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół w Gogołowie
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Anna Wiśniowska
664 936 751
astaszka@tlen.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro, Donic
Rodzaj piłek:
Double Circle, DHS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 28 148:70
2. TKS Pro-Familia I Wojaszówka 15 27 144:38
3. UKS Cebulka Warzyce 15 19 124:92
4. UKS Spin II Jasło 15 17 115:91
5. LKS Błyskawica Leśniówka 15 12 83:127
6. LUKS Strażak III Niżna Łąka 15 10 99:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 14 15 101:96
2. PKS Bartek II Dębowiec 14 15 115:94
3. MKS Skarbek Gogołów 14 12 91:107
4. LKS Strażak III Bratkówka 14 5 57:135
5. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 14 0 34:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
A0135 Filip Stasiowski Polska 26.07.1999 20 14 57:39
A0132 Bernard Fuk Polska 30.03.1998 20 23 56:68
A0131 Maciej Janas Polska 25.06.1998 20 18 57:49
A0133 Dominik Chmura Polska 13.01.1999 10 19 26:53
A0129 Paulina Fic Polska 22.09.1994 3 1 6:3
A0130 Mariola Łukasik Polska 09.04.1993 3 1 8:2
A0134 Bartosz Chmura Polska 30.03.2001 2 16 6:47
A0128 Anna Wiśniowska Polska 28.06.1982 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
LKS Błyskawica Leśniówka MKS Skarbek Gogołów 9:9 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
MKS Skarbek Gogołów UKS Cebulka Warzyce 10:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
MKS Skarbek Gogołów UKS Spin II Jasło 2:10 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
MKS Skarbek Gogołów UKS Olimp II Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
TKS Pro-Familia I Wojaszówka MKS Skarbek Gogołów 10:0 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
MKS Skarbek Gogołów TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:1 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
LUKS Strażak III Niżna Łąka MKS Skarbek Gogołów 10:4 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
MKS Skarbek Gogołów GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 7:10 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
PKS Bartek II Dębowiec MKS Skarbek Gogołów 10:7 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
LKS Strażak III Bratkówka MKS Skarbek Gogołów 3:10 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
MKS Skarbek Gogołów PKS Bartek II Dębowiec 10:6 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

14
TKS Pro-Familia II Wojaszówka MKS Skarbek Gogołów 1:10 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak MKS Skarbek Gogołów 10:0 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
MKS Skarbek Gogołów LKS Strażak III Bratkówka 9:9 Szczegóły