Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
PKS Bartek II Dębowiec
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-220 Dębowiec 44
Telefon:
694 538 804
E-mail:
pks.bartek@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół w Osobnicy 99, 38-241 Osobnica
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Stanisław Mikołajczyk
694 538 804
sta-mi@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro Inside
Rodzaj piłek:
celuloidowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 28 148:70
2. TKS Pro-Familia I Wojaszówka 15 27 144:38
3. UKS Cebulka Warzyce 15 19 124:92
4. UKS Spin II Jasło 15 17 115:91
5. LKS Błyskawica Leśniówka 15 12 83:127
6. LUKS Strażak III Niżna Łąka 15 10 99:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 14 15 101:96
2. PKS Bartek II Dębowiec 14 15 115:94
3. MKS Skarbek Gogołów 14 12 91:107
4. LKS Strażak III Bratkówka 14 5 57:135
5. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 14 0 34:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08513 Szymon Czerkiewicz Polska 17.07.1994 42 5 124:15
08514 Konrad Kapanowski Polska 14.09.1996 17 14 51:40
08519 Bartłomiej Misiołek Polska 19.07.2001 12 23 35:65
08517 Robert Niemiec Polska 16.01.2003 11 21 31:61
08510 Stanisław Mikołajczyk Polska 08.05.1984 6 3 17:9
08516 Rafał Szurek Polska 02.01.2003 5 5 15:15
08509 Kamila Juszczyk Polska 12.07.1995 3 9 9:25
08520 Norbert Gomułka Polska 30.03.1996 2 0 6:0
08518 Jan Mlicki Polska 30.09.2003 2 1 6:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
TKS Pro-Familia II Wojaszówka PKS Bartek II Dębowiec 0:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
PKS Bartek II Dębowiec LUKS Strażak III Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
PKS Bartek II Dębowiec LKS Błyskawica Leśniówka 7:10 Szczegóły
2016-10-29
g. 10:00

4
UKS Cebulka Warzyce PKS Bartek II Dębowiec 9:9 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
PKS Bartek II Dębowiec UKS Spin II Jasło 9:9 Szczegóły
2016-12-10
g. 11:00

7
PKS Bartek II Dębowiec UKS Olimp II Łęki Dukielskie 9:9 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
TKS Pro-Familia I Wojaszówka PKS Bartek II Dębowiec 10:2 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
LKS Strażak III Bratkówka PKS Bartek II Dębowiec 2:10 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
PKS Bartek II Dębowiec MKS Skarbek Gogołów 10:7 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak PKS Bartek II Dębowiec 10:5 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

12
PKS Bartek II Dębowiec TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:2 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
MKS Skarbek Gogołów PKS Bartek II Dębowiec 10:6 Szczegóły
2017-03-10
g. 18:00

14
PKS Bartek II Dębowiec LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
PKS Bartek II Dębowiec GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 10:5 Szczegóły