Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Błyskawica Leśniówka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-458 Chorkówka, Leśniówka 20
Telefon:
667 731 025
E-mail:
kkorzonek00@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dom strażaka, Leśniówka 112
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Kamil Korzeniowski
667 731 025
kkorzonek00@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 28 148:70
2. TKS Pro-Familia I Wojaszówka 15 27 144:38
3. UKS Cebulka Warzyce 15 19 124:92
4. UKS Spin II Jasło 15 17 115:91
5. LKS Błyskawica Leśniówka 15 12 83:127
6. LUKS Strażak III Niżna Łąka 15 10 99:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 14 15 101:96
2. PKS Bartek II Dębowiec 14 15 115:94
3. MKS Skarbek Gogołów 14 12 91:107
4. LKS Strażak III Bratkówka 14 5 57:135
5. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 14 0 34:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
A0143 Mariusz Rudziński Polska 22.10.1990 22 7 66:21
A0141 Kamil Korzeniowski Polska 30.01.1992 21 10 63:29
A0142 Piotr Rudziński Polska 19.01.1997 17 24 51:72
A0144 Marcin Krzywda Polska 03.04.2000 11 19 32:57
A0146 Przemysław Krzywda Polska 27.06.2000 2 11 6:33
A0145 Arkadiusz Bogusz Polska 05.10.1998 2 17 6:51

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
LKS Błyskawica Leśniówka MKS Skarbek Gogołów 9:9 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
LKS Strażak III Bratkówka LKS Błyskawica Leśniówka 5:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
PKS Bartek II Dębowiec LKS Błyskawica Leśniówka 7:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
LKS Błyskawica Leśniówka GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 9:9 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Błyskawica Leśniówka 8:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
LKS Błyskawica Leśniówka TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:1 Szczegóły
2016-11-26
g. 11:00

7
UKS Spin II Jasło LKS Błyskawica Leśniówka 10:5 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
LKS Błyskawica Leśniówka TKS Pro-Familia I Wojaszówka 1:10 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Błyskawica Leśniówka 10:0 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Cebulka Warzyce 5:10 Szczegóły
2017-02-04
g. 11:00

12
UKS Cebulka Warzyce LKS Błyskawica Leśniówka 10:1 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
TKS Pro-Familia I Wojaszówka LKS Błyskawica Leśniówka 10:1 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

14
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Spin II Jasło 0:10 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
LKS Błyskawica Leśniówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:8 Szczegóły