Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Olimp II Łęki Dukielskie
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Widowiskowo-Sportowa
w Łękach Dukilelskich
Prezes Klubu:
Wojciech Węgrzyn
695 550 659
grzegorz.fruga@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Ryczak
512 089 519
pietror@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tajfrun
Rodzaj piłek:
Double Circle (celuloidowe)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 28 148:70
2. TKS Pro-Familia I Wojaszówka 15 27 144:38
3. UKS Cebulka Warzyce 15 19 124:92
4. UKS Spin II Jasło 15 17 115:91
5. LKS Błyskawica Leśniówka 15 12 83:127
6. LUKS Strażak III Niżna Łąka 15 10 99:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 14 15 101:96
2. PKS Bartek II Dębowiec 14 15 115:94
3. MKS Skarbek Gogołów 14 12 91:107
4. LKS Strażak III Bratkówka 14 5 57:135
5. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 14 0 34:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02368 Bartosz Ryczak Polska 25.01.2001 22 17 66:51
02370 Michał Węgrzyn Polska 07.12.2000 22 18 66:53
A0227 Grzegorz Cisowski Polska 16.02.1987 18 4 53:10
02366 Karol Śliwiński Polska 25.09.1998 18 0 54:0
02369 Szczepan Ryczak Polska 25.01.2001 17 13 51:39
A0216 Dariusz Gościński Polska 04.09.1996 14 4 42:11
02371 Jerzy Zajdel Polska 29.09.1964 10 1 26:3
08872 Grzegorz Poliniewicz Polska 09.05.1996 4 0 12:0
A0020 Piotr Ryczak Polska 26.12.1972 0 0 0:0
A0018 Henryk Śliwiński Polska 17.02.1955 0 4 0:12
A0213 Hubert Kisiołek Polska 09.05.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-01
g. 11:00

1
UKS Spin II Jasło UKS Olimp II Łęki Dukielskie 8:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
UKS Olimp II Łęki Dukielskie TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:3 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
MKS Skarbek Gogołów UKS Olimp II Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2016-11-15
g. 18:00

6
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2016-12-10
g. 11:00

7
PKS Bartek II Dębowiec UKS Olimp II Łęki Dukielskie 9:9 Szczegóły
2016-12-07
g. 17:30

8
UKS Olimp II Łęki Dukielskie GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 10:4 Szczegóły
2016-12-10
g. 11:00

9
UKS Cebulka Warzyce UKS Olimp II Łęki Dukielskie 7:10 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Błyskawica Leśniówka 10:0 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
UKS Olimp II Łęki Dukielskie TKS Pro-Familia I Wojaszówka 10:5 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

12
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Spin II Jasło 10:6 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

14
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Cebulka Warzyce 10:6 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
TKS Pro-Familia I Wojaszówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 9:9 Szczegóły