Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS II Nagórzany
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-505 Bukowsko, Nagórzany 3
Telefon:
500 177 871
E-mail:
wkotecki3@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół w Nowotańcu
Prezes Klubu:
Wojciech Kotecki

Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kotecki
500 177 871
wkotecki3@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Zespół Szkół w Bukowsku
Rodzaj stołów:
Pol - Sport
Rodzaj piłek:
plastikowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 29 150:57
2. LKS Parnas Stara Wieś 16 25 146:79
3. PKS Iskra Blizne 16 24 142:79
4. KTS I Brzozów 16 19 133:100
5. SKT G3 Sanok 16 18 135:105
6. LKS II Turze Pole 16 16 107:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 16 14 106:116
2. UKS Tornado Wrocanka 16 14 91:111
3. KTS II Brzozów 16 13 92:126
4. LKS III Turze Pole 16 12 91:125
5. KS II Nagórzany 16 5 73:148
6. LUKS Burza III Rogi 16 3 48:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
A0063 Marek Silarski Polska 03.02.1974 21 16 63:48
A0060 Konrad Mindur Polska 01.06.1994 18 11 54:33
A0065 Daniel Kozioł Polska 08.12.1976 9 33 27:99
A0062 Jakub Babiak Polska 30.01.1989 6 18 18:54
A0232 Hubert Pieszczoch Polska 26.07.2000 3 11 9:33
A0191 Dominik Czytajło Polska 08.10.2004 2 7 6:21
A0233 Norbert Bednarczyk Polska 09.11.1981 1 5 3:15
A0190 Dawid Witka Polska 23.01.1988 0 0 0:0
A0192 Hubert Królicki Polska 12.05.2004 0 15 0:45
A0189 Bogusław Witka Polska 26.09.1968 0 0 0:0
A0061 Gabriel Tokarz Polska 22.02.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
KS II Nagórzany UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 1:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
LKS II Turze Pole KS II Nagórzany 10:0 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
KS II Nagórzany KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 1:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
KTS II Brzozów KS II Nagórzany 9:9 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
KS II Nagórzany KTS I Brzozów 3:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
SKT G3 Sanok KS II Nagórzany 10:2 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
KS II Nagórzany LKS Parnas Stara Wieś 3:10 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
PKS Iskra Blizne KS II Nagórzany 10:1 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
KS II Nagórzany UKS Tornado Wrocanka 7:10 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
LKS III Turze Pole KS II Nagórzany 10:5 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
KS II Nagórzany LUKS Burza III Rogi 10:2 Szczegóły
2017-02-03
g. 18:30

12
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KS II Nagórzany 10:6 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
KS II Nagórzany LKS III Turze Pole 10:7 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00

14
UKS Tornado Wrocanka KS II Nagórzany 10:1 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
KS II Nagórzany KTS II Brzozów 6:10 Szczegóły
2017-04-01
g. 16:00

16
LUKS Burza III Rogi KS II Nagórzany 10:8 Szczegóły