Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS II Brzozów
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-200 Brzozów, ul. Okulickiego 1
Telefon:
608 448 311
E-mail:
t.haduch@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Brzozowie, ul. Parkowa 5
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Haduch
608 448 311
t.haduch@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Bogusław Surmacz
609 833 709
boguslaw.surmacz@op.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
celuloidowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 29 150:57
2. LKS Parnas Stara Wieś 16 25 146:79
3. PKS Iskra Blizne 16 24 142:79
4. KTS I Brzozów 16 19 133:100
5. SKT G3 Sanok 16 18 135:105
6. LKS II Turze Pole 16 16 107:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 16 14 106:116
2. UKS Tornado Wrocanka 16 14 91:111
3. KTS II Brzozów 16 13 92:126
4. LKS III Turze Pole 16 12 91:125
5. KS II Nagórzany 16 5 73:148
6. LUKS Burza III Rogi 16 3 48:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06495 Jan Haduch Polska 31.12.2003 22 22 66:66
06493 Stanisław Siwak Polska 08.02.1954 21 22 63:66
06501 Dawid Mikoś Polska 20.02.2001 19 22 57:66
06492 Tomasz Haduch Polska 18.02.1968 6 7 18:21
06494 Michał Haduch Polska 22.01.2001 6 25 18:75

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
LKS Parnas Stara Wieś KTS II Brzozów 10:0 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
KTS II Brzozów PKS Iskra Blizne 3:10 Szczegóły
2016-10-15
g. 16:00

3
LUKS Burza III Rogi KTS II Brzozów 4:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
KTS II Brzozów KS II Nagórzany 9:9 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
KTS II Brzozów UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 3:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
LKS II Turze Pole KTS II Brzozów 10:0 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
KTS II Brzozów UKS Tornado Wrocanka 10:4 Szczegóły
2016-12-04
g. 14:00

8
LKS III Turze Pole KTS II Brzozów 10:6 Szczegóły
2016-09-30
g. 16:00

9
KTS II Brzozów KTS I Brzozów 4:10 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
SKT G3 Sanok KTS II Brzozów 10:1 Szczegóły
2017-01-14
g. 16:00

11
KTS II Brzozów KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 6:10 Szczegóły
2017-02-12
g. 11:00

12
KTS II Brzozów LKS III Turze Pole 10:5 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
UKS Tornado Wrocanka KTS II Brzozów 8:10 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

14
KTS II Brzozów LUKS Burza III Rogi 10:0 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
KS II Nagórzany KTS II Brzozów 6:10 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS II Brzozów 10:0 Szczegóły