Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  2006
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-422 Krościenko Wyżne, ul. Sportowa 17
Telefon:
722 393 157
E-mail:
piotom1@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 34, 38-422 Krościenko Wyżne (Szkoła Podstawowa w Krościenku Wyżnym)
Prezes Klubu:
Piotr Tomoń

Osoba odpowiedzialna:
Piotr Tomoń
722 393 157
piotom1@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Double Circle
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 29 150:57
2. LKS Parnas Stara Wieś 16 25 146:79
3. PKS Iskra Blizne 16 24 142:79
4. KTS I Brzozów 16 19 133:100
5. SKT G3 Sanok 16 18 135:105
6. LKS II Turze Pole 16 16 107:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 16 14 106:116
2. UKS Tornado Wrocanka 16 14 91:111
3. KTS II Brzozów 16 13 92:126
4. LKS III Turze Pole 16 12 91:125
5. KS II Nagórzany 16 5 73:148
6. LUKS Burza III Rogi 16 3 48:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
A0185 Grzegorz Szafran Polska 31.05.1992 27 20 81:60
02678 Katarzyna Kuliga Polska 06.11.1999 19 13 57:39
02679 Mateusz Michna Polska 09.01.1998 19 7 57:21
A0186 Rafał Józefczyk Polska 13.05.1997 14 28 42:84
A0184 Wojciech Wojtoń Polska 27.08.1975 6 5 18:15
A0187 Wiesław Łącki Polska 27.08.1963 4 10 12:30
A0183 Tomasz Bargiel Polska 07.02.1988 2 0 6:0
A0188 Kamil Wójcik Polska 03.02.1997 2 14 6:42

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
PKS Iskra Blizne KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2016-10-11
g. 17:30

2
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LKS Parnas Stara Wieś 0:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
KS II Nagórzany KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 1:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LUKS Burza III Rogi 10:8 Szczegóły
2016-10-28
g. 18:00

5
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LKS II Turze Pole 8:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:1 Szczegóły
2016-11-26
g. 10:00

7
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LKS III Turze Pole 6:10 Szczegóły
2016-12-01
g. 19:00

8
UKS Tornado Wrocanka KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:6 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne SKT G3 Sanok 3:10 Szczegóły
2016-12-18
g. 16:00

10
KTS I Brzozów KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:1 Szczegóły
2017-01-14
g. 16:00

11
KTS II Brzozów KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 6:10 Szczegóły
2017-02-03
g. 18:30

12
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KS II Nagórzany 10:6 Szczegóły
2017-02-24
g. 18:00

13
LUKS Burza III Rogi KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 0:10 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

14
LKS III Turze Pole KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2017-03-14
g. 19:00

15
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne UKS Tornado Wrocanka 10:5 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS II Brzozów 10:0 Szczegóły