Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Parnas Stara Wieś
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-200 Brzozów, ul. Rzeszowska 9
Telefon:
663 701 225
E-mail:
autobiedka@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół, Stara Wieś 790
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Łukasz Biedka
663 701 225
autobiedka@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic, Tibhar
Rodzaj piłek:
Double Circle (celuloidowe)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 29 150:57
2. LKS Parnas Stara Wieś 16 25 146:79
3. PKS Iskra Blizne 16 24 142:79
4. KTS I Brzozów 16 19 133:100
5. SKT G3 Sanok 16 18 135:105
6. LKS II Turze Pole 16 16 107:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 16 14 106:116
2. UKS Tornado Wrocanka 16 14 91:111
3. KTS II Brzozów 16 13 92:126
4. LKS III Turze Pole 16 12 91:125
5. KS II Nagórzany 16 5 73:148
6. LUKS Burza III Rogi 16 3 48:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
A0126 Michał Wadas Polska 12.09.1984 38 11 114:33
A0122 Łukasz Telesz Polska 18.01.1988 30 15 90:45
A0123 Jarosław Dydek Polska 06.08.1991 28 12 84:36
A0121 Łukasz Biedka Polska 11.04.1980 17 23 51:69
A0125 Łukasz Gierula Polska 10.10.1989 8 1 24:3
A0127 Dariusz Dydek Polska 31.03.1986 2 6 6:18
A0124 Michał Dydek Polska 02.06.1989 2 0 6:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
LKS Parnas Stara Wieś KTS II Brzozów 10:0 Szczegóły
2016-10-11
g. 17:30

2
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LKS Parnas Stara Wieś 0:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
SKT G3 Sanok LKS Parnas Stara Wieś 9:9 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
LKS Parnas Stara Wieś KTS I Brzozów 9:9 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
LKS III Turze Pole LKS Parnas Stara Wieś 3:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
LKS Parnas Stara Wieś UKS Tornado Wrocanka 10:0 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
KS II Nagórzany LKS Parnas Stara Wieś 3:10 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza III Rogi 10:0 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
LKS Parnas Stara Wieś LKS II Turze Pole 9:9 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Parnas Stara Wieś 10:5 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
PKS Iskra Blizne LKS Parnas Stara Wieś 5:10 Szczegóły
2017-02-12
g. 11:00

12
KTS I Brzozów LKS Parnas Stara Wieś 7:10 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
LKS Parnas Stara Wieś SKT G3 Sanok 10:6 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

14
LKS Parnas Stara Wieś PKS Iskra Blizne 10:6 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
LKS Parnas Stara Wieś UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 4:10 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
LKS II Turze Pole LKS Parnas Stara Wieś 2:10 Szczegóły