Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-116 Gwożnica Górna, Gwożnica Dolna 92
Telefon:
17 2773278
E-mail:
zibipieciak@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół w Konieczkowej
Prezes Klubu:
Zbigniew Pięciak

Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Pięciak
665 384 843
zibipieciak@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Double Circle (celuloidowe)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 29 150:57
2. LKS Parnas Stara Wieś 16 25 146:79
3. PKS Iskra Blizne 16 24 142:79
4. KTS I Brzozów 16 19 133:100
5. SKT G3 Sanok 16 18 135:105
6. LKS II Turze Pole 16 16 107:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 16 14 106:116
2. UKS Tornado Wrocanka 16 14 91:111
3. KTS II Brzozów 16 13 92:126
4. LKS III Turze Pole 16 12 91:125
5. KS II Nagórzany 16 5 73:148
6. LUKS Burza III Rogi 16 3 48:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
A0001 Andrzej Jakobik Polska 04.10.1963 36 3 108:9
A0002 Janusz Żygała Polska 04.10.1964 32 5 96:15
A0005 Jerzy Płoszczyński Polska 17.01.1972 28 8 84:24
02101 Marcin Wolanin Polska 18.01.2002 19 21 57:63
02103 Krzysztof Szeniak Polska 17.04.2001 2 4 6:12
A0003 Paweł Mazur Polska 28.10.1991 1 3 3:9
02098 Krystian Drozd Polska 07.12.2003 0 0 0:0
02097 Jakub Delikat Polska 25.07.2004 0 0 0:0
02099 Grzegorz Gibała Polska 29.08.2003 0 0 0:0
02093 Paweł Sołtys Polska 16.03.2005 0 2 0:6
02105 Mariusz Ciuł Polska 05.12.2000 0 0 0:0
A0007 Zbigniew Pięciak Polska 17.03.1963 0 0 0:0
02102 Kamil Smela Polska 30.05.2001 0 2 0:6
A0004 Paweł Wójtowicz Polska 05.11.1996 0 0 0:0
A0006 Bartłomiej Smela Polska 30.09.1997 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
KS II Nagórzany UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 1:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LUKS Burza III Rogi 10:1 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
LKS III Turze Pole UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 0:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 14:00

4
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Tornado Wrocanka 10:1 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
KTS II Brzozów UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 3:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:1 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
SKT G3 Sanok UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 4:10 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KTS I Brzozów 10:3 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
PKS Iskra Blizne UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 3:10 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Parnas Stara Wieś 10:5 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
LKS II Turze Pole UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 6:10 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

12
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna SKT G3 Sanok 9:9 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS II Turze Pole 10:1 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

14
KTS I Brzozów UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 5:10 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
LKS Parnas Stara Wieś UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 4:10 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna PKS Iskra Blizne 1:10 Szczegóły