Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU AZS Politechnika VII Rzeszów
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Rok powstania:  
Trener:  Karol Paśko
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
788 151 579
E-mail:
karolpasko@op.pl
WWW:
tenisstolowy.prz.edu.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Centrum Dydaktyczno-Sportowe Politechniki Rzeszowskiej)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Karol Paśko
788 151 579
karolpasko@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Mała Hala Sportowa Politechniki Rzeszowskiej)
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
plastikowe Andro ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika VII Rzeszów 14 25 171:81
2. UKS II Niedźwiada Dolna 14 24 159:93
3. KS I Głobikowa 14 19 153:99
4. KS Przybyszówka Rzeszów 13 16 151:83
5. LKS Brzostowianka IV Brzostek 14 12 131:121
6. MKSTS Mielec 14 10 108:144
7. SSTS Chorzelów 13 4 80:154
8. KS II Głobikowa 14 0 37:215

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00168 Bartosz Frączek Polska 02.02.2005 46 6 138:18
03497 Karol Benedyk Polska 16.05.2000 42 6 126:18
00169 Michał Grys Polska 15.09.2000 21 16 63:48
05919 Kacper Szurlej Polska 11.06.2007 16 19 48:57
00176 Marcin Karwan Polska 22.05.1998 5 3 15:9
03502 Wojciech Wszołek Polska 14.06.2002 5 2 15:6
00177 Karol Paśko Polska 22.12.1985 4 0 12:0
03500 Klaudia Broda Polska 06.12.2003 4 7 12:21
03499 Amanda Broda Polska 20.04.2006 0 2 0:6
00166 Jakub Dąbrowski Polska 31.03.2001 0 0 0:0
03501 Marek Woźny Polska 27.10.2000 0 3 0:9
00170 Karol Lis Polska 27.07.2003 0 0 0:0
03498 Dawid Bojda Polska 17.06.2000 0 1 0:3
03495 Marcel Mroczka Polska 11.02.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-09
g. 11:00

1
KU AZS Politechnika VII Rzeszów KS I Głobikowa 12:6 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka IV Brzostek KU AZS Politechnika VII Rzeszów 8:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

3
KS II Głobikowa KU AZS Politechnika VII Rzeszów 0:18 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

4
KU AZS Politechnika VII Rzeszów SSTS Chorzelów 12:6 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

5
MKSTS Mielec KU AZS Politechnika VII Rzeszów 2:16 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

6
KU AZS Politechnika VII Rzeszów KS Przybyszówka Rzeszów 10:8 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

7
KU AZS Politechnika VII Rzeszów UKS II Niedźwiada Dolna 12:6 Szczegóły
2017-02-19
g. 11:00

8
KU AZS Politechnika VII Rzeszów KS II Głobikowa 17:1 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

9
SSTS Chorzelów KU AZS Politechnika VII Rzeszów 4:14 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika VII Rzeszów MKSTS Mielec 13:5 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

11
KU AZS Politechnika VII Rzeszów LKS Brzostowianka IV Brzostek 9:9 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

12
KS Przybyszówka Rzeszów KU AZS Politechnika VII Rzeszów 8:10 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

13
KS I Głobikowa KU AZS Politechnika VII Rzeszów 8:10 Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00

14
UKS II Niedźwiada Dolna KU AZS Politechnika VII Rzeszów 10:8 Szczegóły