Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak II Bratkówka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Bratkówka 167, 38-406 Odrzykoń
Telefon:
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala gimn. przy Szkole Podst. w Ustrobnej
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw65@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Dom Strażaka w Bratkówce
Rodzaj stołów:
Baterfley, Sponeta
Rodzaj piłek:
plastikowe XUSHAOFA
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS I Turze Pole 19 37 189:60
2. LUKS Burza I Rogi 19 35 186:72
3. LKS Strażak I Bratkówka 19 22 150:140
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 22 143:131
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 20 141:149
6. KS I Nagórzany 19 18 132:151
7. GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 19 17 145:151

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 19 149:137
2. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 18 133:146
3. UKS Spin Jasło 19 17 134:144
4. LKS Strażak II Bratkówka 19 16 135:151
5. LUKS Burza II Rogi 19 15 144:154
6. UKS Iskra I Iskrzynia 19 10 126:169
7. UKS Iskra II Iskrzynia 19 0 38:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03720 Wiesław Rysz Polska 26.09.1964 46 10 138:30
03724 Jakub Baran Polska 21.06.1997 22 25 66:75
A0225 Robert Zaremba Polska 22.03.1989 18 17 54:51
03721 Sebastian Wilk Polska 24.03.1995 17 3 51:9
A0231 Sebastian Piękoś Polska 05.06.1993 8 7 24:21
03731 Michele Englot Polska 26.07.2002 8 40 24:120
A0215 Piotr Szubra Polska 13.07.1976 1 8 3:24
03722 Piotr Długosz Polska 31.08.1968 0 7 0:21
03729 Mateusz Mulka Polska 26.04.1999 0 0 0:0
09027 Mateusz Englot Polska 21.12.2008 0 7 0:21
03728 Ewelina Kubas Polska 19.08.1999 0 4 0:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-12-29
g. 17:00

1
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2016-10-14
g. 18:00

2
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Strażak II Bratkówka 10:7 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Burza I Rogi 2:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak II Bratkówka 10:6 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
LKS Strażak II Bratkówka UKS Iskra I Iskrzynia 6:10 Szczegóły
2016-09-30
g. 16:00

6
LKS Strażak I Bratkówka LKS Strażak II Bratkówka 10:7 Szczegóły
2016-12-03
g. 17:00

7
LKS Strażak II Bratkówka LKS I Turze Pole 4:10 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
PKS Bartek I Dębowiec LKS Strażak II Bratkówka 10:4 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

9
LKS Strażak II Bratkówka KS I Nagórzany 6:10 Szczegóły
2016-12-17
g. 16:00

10
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak II Bratkówka 10:2 Szczegóły
2017-02-04
g. 15:00

11
LKS Strażak II Bratkówka UKS Spin Jasło 10:6 Szczegóły
2017-02-07
g. 17:00

12
UKS Iskra II Iskrzynia LKS Strażak II Bratkówka 3:10 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

13
LKS Strażak II Bratkówka GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 10:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
LKS Strażak II Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:4 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

15
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Burza II Rogi 10:7 Szczegóły
2017-03-04
g. 11:00

16
UKS Spin Jasło LKS Strażak II Bratkówka 8:10 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

17
LKS Strażak II Bratkówka PKS Bartek I Dębowiec 3:10 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

19
LKS Strażak II Bratkówka UKS Iskra II Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

20
UKS Iskra I Iskrzynia LKS Strażak II Bratkówka 3:10 Szczegóły