Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Iskra II Iskrzynia
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-422 Krościenko Wyżne, Iskrzynia, Szkolna 4
Telefon:
13 43 155 13
E-mail:
uksiskra@zsiskrzynia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Iskrzyni, 38-422 Iskrzynia ul. Szkolna 4
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wacław Pelczar
13 43 155 13
pelczarw@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marzena Musiał
606 781 934
musial.marzena@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Donic
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS I Turze Pole 19 37 189:60
2. LUKS Burza I Rogi 19 35 186:72
3. LKS Strażak I Bratkówka 19 22 150:140
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 22 143:131
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 20 141:149
6. KS I Nagórzany 19 18 132:151
7. GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 19 17 145:151

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 19 149:137
2. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 18 133:146
3. UKS Spin Jasło 19 17 134:144
4. LKS Strażak II Bratkówka 19 16 135:151
5. LUKS Burza II Rogi 19 15 144:154
6. UKS Iskra I Iskrzynia 19 10 126:169
7. UKS Iskra II Iskrzynia 19 0 38:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
A0071 Tomasz Wawrzkowicz Polska 18.07.1990 19 34 57:102
A0070 Wojciech Wulw Polska 07.03.1985 8 34 24:102
A0072 Marcin Cymerman Polska 09.04.1992 4 42 12:126
A0068 Marcin Walaszczyk Polska 28.08.1983 2 37 6:111
A0220 Łukasz Wilusz Polska 15.07.1992 0 8 0:24
A0067 Kamil Najdecki Polska 01.07.1993 0 0 0:0
A0076 Damian Kłapkowski Polska 10.03.1981 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2016-10-08
g. 16:00

2
LUKS Burza I Rogi UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
UKS Iskra II Iskrzynia UKS TKKF MOSiR II Dukla 0:10 Szczegóły
2016-09-30
g. 16:00

4
UKS Iskra I Iskrzynia UKS Iskra II Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
UKS Iskra II Iskrzynia LKS Strażak I Bratkówka 0:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
LKS I Turze Pole UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
UKS Iskra II Iskrzynia PKS Bartek I Dębowiec 1:10 Szczegóły
2017-01-07
g. 11:00

8
KS I Nagórzany UKS Iskra II Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
UKS Iskra II Iskrzynia LUKS Burza II Rogi 6:10 Szczegóły
2016-12-17
g. 11:00

10
UKS Spin Jasło UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
UKS Iskra II Iskrzynia GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 2:10 Szczegóły
2017-02-07
g. 17:00

12
UKS Iskra II Iskrzynia LKS Strażak II Bratkówka 3:10 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

13
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra II Iskrzynia 10:1 Szczegóły
2017-02-18
g. 16:00

14
LUKS Burza II Rogi UKS Iskra II Iskrzynia 10:1 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

15
UKS Iskra II Iskrzynia UKS Spin Jasło 3:10 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

16
PKS Bartek I Dębowiec UKS Iskra II Iskrzynia 10:1 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

17
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Iskra II Iskrzynia 10:3 Szczegóły
2017-02-18
g. 18:00

18
UKS Iskra II Iskrzynia UKS Iskra I Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

19
LKS Strażak II Bratkówka UKS Iskra II Iskrzynia 10:2 Szczegóły