Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Spin Jasło
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-200 Jasło, ul.Towarowa 26C
Telefon:
508 392 955
E-mail:
dziadekm2@tlen.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa nr 10 w Jaśle, ul. Lwowska 36
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mirosław Kozik
dziadekm2@tlen.pl
508 392 955
Osoba odpowiedzialna:
Jan Słupski
501 777 919
jensgraben@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic, Sponeta
Rodzaj piłek:
Double Circle (celuloidowe)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS I Turze Pole 19 37 189:60
2. LUKS Burza I Rogi 19 35 186:72
3. LKS Strażak I Bratkówka 19 22 150:140
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 22 143:131
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 20 141:149
6. KS I Nagórzany 19 18 132:151
7. GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 19 17 145:151

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 19 149:137
2. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 18 133:146
3. UKS Spin Jasło 19 17 134:144
4. LKS Strażak II Bratkówka 19 16 135:151
5. LUKS Burza II Rogi 19 15 144:154
6. UKS Iskra I Iskrzynia 19 10 126:169
7. UKS Iskra II Iskrzynia 19 0 38:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
A0008 Paweł Zając Polska 11.09.1989 36 25 108:75
A0011 Bartosz Mika Polska 22.09.1998 34 29 102:87
A0010 Jakub Kołodziej Polska 10.12.1999 28 29 84:87
A0009 Mirosław Kozik Polska 18.12.1968 21 35 63:105
A0014 Krzysztof Ślawski Polska 30.09.1963 0 3 0:9
A0016 Piotr Zając Polska 29.01.1988 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-01
g. 11:00

1
UKS Spin Jasło LUKS Burza I Rogi 2:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Spin Jasło 1:10 Szczegóły
2016-10-29
g. 11:00

3
UKS Spin Jasło UKS Iskra I Iskrzynia 5:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
LKS Strażak I Bratkówka UKS Spin Jasło 10:5 Szczegóły
2016-11-05
g. 11:00

5
UKS Spin Jasło LKS I Turze Pole 0:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
PKS Bartek I Dębowiec UKS Spin Jasło 7:10 Szczegóły
2016-11-26
g. 11:00

7
UKS Spin Jasło KS I Nagórzany 10:4 Szczegóły
2016-12-03
g. 16:00

8
LUKS Burza II Rogi UKS Spin Jasło 9:9 Szczegóły
2016-12-10
g. 11:00

9
UKS Spin Jasło GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 6:10 Szczegóły
2016-12-17
g. 11:00

10
UKS Spin Jasło UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2017-02-04
g. 15:00

11
LKS Strażak II Bratkówka UKS Spin Jasło 10:6 Szczegóły
2017-01-21
g. 11:00

12
UKS Spin Jasło LUKS Strażak II Niżna Łąka 4:10 Szczegóły
2017-01-14
g. 11:00

13
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Spin Jasło 10:4 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

15
UKS Iskra II Iskrzynia UKS Spin Jasło 3:10 Szczegóły
2017-03-04
g. 11:00

16
UKS Spin Jasło LKS Strażak II Bratkówka 8:10 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

17
UKS Iskra I Iskrzynia UKS Spin Jasło 8:10 Szczegóły
2017-04-01
g. 11:00

18
UKS Spin Jasło UKS TKKF MOSiR II Dukla 5:10 Szczegóły
2017-04-22
g. 11:00

19
UKS Spin Jasło LUKS Burza II Rogi 10:6 Szczegóły
2017-04-29
g. 11:00

20
UKS Spin Jasło PKS Bartek I Dębowiec 10:6 Szczegóły