Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Burza II Rogi
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-430 Miejsce Piastowe, Rogi, ul. Długa 173
Telefon:
792 905 301
E-mail:
mzygam@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Rogi, ul. Szkolna 2 (Szkoła Podstawowa)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Albrycht
501 642 661
Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Zygmunt
792 905 301
mzygam@interia.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
celuloidowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS I Turze Pole 19 37 189:60
2. LUKS Burza I Rogi 19 35 186:72
3. LKS Strażak I Bratkówka 19 22 150:140
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 22 143:131
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 20 141:149
6. KS I Nagórzany 19 18 132:151
7. GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 19 17 145:151

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 19 149:137
2. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 18 133:146
3. UKS Spin Jasło 19 17 134:144
4. LKS Strażak II Bratkówka 19 16 135:151
5. LUKS Burza II Rogi 19 15 144:154
6. UKS Iskra I Iskrzynia 19 10 126:169
7. UKS Iskra II Iskrzynia 19 0 38:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
09423 Paweł Włodarczyk Polska 05.04.1984 46 22 138:66
A0036 Dariusz Karaś Polska 13.09.1976 38 23 114:69
A0035 Zbigniew Albrycht Polska 29.07.1955 20 34 60:102
A0037 Paweł Litwin Polska 15.12.1982 17 28 51:84
A0044 Sylwester Szczepanik Polska 05.06.1994 3 10 9:30
A0042 Krzysztof Kozubal Polska 17.10.1964 2 10 6:30
02823 Konrad Hyziak Polska 05.08.1996 1 6 3:18

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-01
g. 16:00

1
LUKS Burza II Rogi UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:3 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Burza II Rogi 8:10 Szczegóły
2016-10-15
g. 16:00

3
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak I Bratkówka 6:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
LKS I Turze Pole LUKS Burza II Rogi 10:5 Szczegóły
2016-11-05
g. 16:00

5
LUKS Burza II Rogi PKS Bartek I Dębowiec 10:7 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
KS I Nagórzany LUKS Burza II Rogi 10:8 Szczegóły
2016-12-10
g. 16:00

7
LUKS Burza II Rogi GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 6:10 Szczegóły
2016-12-03
g. 16:00

8
LUKS Burza II Rogi UKS Spin Jasło 9:9 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
UKS Iskra II Iskrzynia LUKS Burza II Rogi 6:10 Szczegóły
2016-12-17
g. 16:00

10
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak II Bratkówka 10:2 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
LUKS Strażak II Niżna Łąka LUKS Burza II Rogi 10:6 Szczegóły
2017-02-04
g. 16:00

12
LUKS Burza II Rogi KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 5:10 Szczegóły
2016-09-30
g. 16:00

13
LUKS Burza I Rogi LUKS Burza II Rogi 10:2 Szczegóły
2017-02-18
g. 16:00

14
LUKS Burza II Rogi UKS Iskra II Iskrzynia 10:1 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

15
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Burza II Rogi 10:7 Szczegóły
2017-03-04
g. 16:00

16
LUKS Burza II Rogi UKS Iskra I Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

18
PKS Bartek I Dębowiec LUKS Burza II Rogi 10:6 Szczegóły
2017-04-22
g. 11:00

19
UKS Spin Jasło LUKS Burza II Rogi 10:6 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

20
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Burza II Rogi 9:9 Szczegóły