Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS I Nagórzany
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-505 Bukowsko, Nagórzany 3
Telefon:
500 177 871
E-mail:
wkotecki3@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół w Nowotańcu
Prezes Klubu:
Wojciech Kotecki

Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kotecki
500 177 871
wkotecki3@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Zespół Szkół w Bukowsku
Rodzaj stołów:
Pol - Sport
Rodzaj piłek:
plastikowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS I Turze Pole 19 37 189:60
2. LUKS Burza I Rogi 19 35 186:72
3. LKS Strażak I Bratkówka 19 22 150:140
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 22 143:131
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 20 141:149
6. KS I Nagórzany 19 18 132:151
7. GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 19 17 145:151

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 19 149:137
2. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 18 133:146
3. UKS Spin Jasło 19 17 134:144
4. LKS Strażak II Bratkówka 19 16 135:151
5. LUKS Burza II Rogi 19 15 144:154
6. UKS Iskra I Iskrzynia 19 10 126:169
7. UKS Iskra II Iskrzynia 19 0 38:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
A0059 Krzysztof Żyłka Polska 10.12.1979 41 19 122:57
A0190 Dawid Witka Polska 23.01.1988 40 11 120:33
A0064 Robert Wojciechowski Polska 22.02.1979 25 23 75:69
A0189 Bogusław Witka Polska 26.09.1968 5 24 15:72
A0061 Gabriel Tokarz Polska 22.02.2000 4 53 12:159
A0232 Hubert Pieszczoch Polska 26.07.2000 0 0 0:0
A0233 Norbert Bednarczyk Polska 09.11.1981 0 0 0:0
A0065 Daniel Kozioł Polska 08.12.1976 0 0 0:0
A0063 Marek Silarski Polska 03.02.1974 0 0 0:0
A0062 Jakub Babiak Polska 30.01.1989 0 0 0:0
A0060 Konrad Mindur Polska 01.06.1994 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-04
g. 18:00

1
KS I Nagórzany UKS Iskra I Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
LKS Strażak I Bratkówka KS I Nagórzany 6:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
KS I Nagórzany LKS I Turze Pole 2:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
PKS Bartek I Dębowiec KS I Nagórzany 9:9 Szczegóły
2016-12-08
g. 17:00

5
KS I Nagórzany GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 7:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
KS I Nagórzany LUKS Burza II Rogi 10:8 Szczegóły
2016-11-26
g. 11:00

7
UKS Spin Jasło KS I Nagórzany 10:4 Szczegóły
2017-01-07
g. 11:00

8
KS I Nagórzany UKS Iskra II Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

9
LKS Strażak II Bratkówka KS I Nagórzany 6:10 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
KS I Nagórzany LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2017-01-08
g. 14:00

11
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KS I Nagórzany 3:10 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00

12
KS I Nagórzany LUKS Burza I Rogi 3:10 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

13
UKS TKKF MOSiR II Dukla KS I Nagórzany 10:8 Szczegóły
2017-02-18
g. 16:00

14
LUKS Burza I Rogi KS I Nagórzany 10:5 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

15
KS I Nagórzany KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

16
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak KS I Nagórzany 9:9 Szczegóły
2017-03-10
g. 17:00

17
LKS I Turze Pole KS I Nagórzany 10:1 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

18
LUKS Strażak II Niżna Łąka KS I Nagórzany 10:1 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

19
KS I Nagórzany LKS Strażak I Bratkówka 3:10 Szczegóły