Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
PKS Bartek I Dębowiec
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-220 Dębowiec 44
Telefon:
694 538 804
E-mail:
pks.bartek@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół w Osobnicy 99, 38-241 Osobnica
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Konrad Kosiba
603 372 028
Osoba odpowiedzialna:
Stanisław Mikołajczyk
694 538 804
sta-mi@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro Inside
Rodzaj piłek:
celuloidowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS I Turze Pole 19 37 189:60
2. LUKS Burza I Rogi 19 35 186:72
3. LKS Strażak I Bratkówka 19 22 150:140
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 22 143:131
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 20 141:149
6. KS I Nagórzany 19 18 132:151
7. GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 19 17 145:151

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 19 149:137
2. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 18 133:146
3. UKS Spin Jasło 19 17 134:144
4. LKS Strażak II Bratkówka 19 16 135:151
5. LUKS Burza II Rogi 19 15 144:154
6. UKS Iskra I Iskrzynia 19 10 126:169
7. UKS Iskra II Iskrzynia 19 0 38:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08512 Dariusz Bara Polska 05.10.1993 57 8 171:24
08511 Konrad Kosiba Polska 26.10.1988 40 25 120:75
08515 Konrad Wickowski Polska 30.04.1998 17 40 51:120
08510 Stanisław Mikołajczyk Polska 08.05.1984 9 25 27:75
08516 Rafał Szurek Polska 02.01.2003 3 24 9:72
08520 Norbert Gomułka Polska 30.03.1996 0 0 0:0
08517 Robert Niemiec Polska 16.01.2003 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-13
g. 17:00

1
PKS Bartek I Dębowiec LKS Strażak I Bratkówka 6:10 Szczegóły
2016-10-30
g. 11:00

2
LKS I Turze Pole PKS Bartek I Dębowiec 10:2 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
PKS Bartek I Dębowiec GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 10:5 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
PKS Bartek I Dębowiec KS I Nagórzany 9:9 Szczegóły
2016-11-05
g. 16:00

5
LUKS Burza II Rogi PKS Bartek I Dębowiec 10:7 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
PKS Bartek I Dębowiec UKS Spin Jasło 7:10 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
UKS Iskra II Iskrzynia PKS Bartek I Dębowiec 1:10 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
PKS Bartek I Dębowiec LKS Strażak II Bratkówka 10:4 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
LUKS Strażak II Niżna Łąka PKS Bartek I Dębowiec 10:4 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
PKS Bartek I Dębowiec KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 8:10 Szczegóły
2017-01-14
g. 16:00

11
LUKS Burza I Rogi PKS Bartek I Dębowiec 10:3 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00

12
PKS Bartek I Dębowiec UKS TKKF MOSiR II Dukla 7:10 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

13
UKS Iskra I Iskrzynia PKS Bartek I Dębowiec 8:10 Szczegóły
2017-02-19
g. 11:00

14
PKS Bartek I Dębowiec UKS Iskra I Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

16
PKS Bartek I Dębowiec UKS Iskra II Iskrzynia 10:1 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

17
LKS Strażak II Bratkówka PKS Bartek I Dębowiec 3:10 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

18
PKS Bartek I Dębowiec LUKS Burza II Rogi 10:6 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

19
UKS TKKF MOSiR II Dukla PKS Bartek I Dębowiec 6:10 Szczegóły
2017-04-29
g. 11:00

20
UKS Spin Jasło PKS Bartek I Dębowiec 10:6 Szczegóły