Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30
Telefon:
17 277 71 11
E-mail:
WWW:
www.strzelec.frysztak.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Wybickiego 25, 38-130 Frysztak
Prezes Klubu:
Mieczysław Niemiec
608 044 425
mietek.niemiec@vp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Sławomir Niemiec
668 073 703
slawko1993@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Sportowa 30, 38-130 Frysztak
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS I Turze Pole 19 37 189:60
2. LUKS Burza I Rogi 19 35 186:72
3. LKS Strażak I Bratkówka 19 22 150:140
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 22 143:131
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 20 141:149
6. KS I Nagórzany 19 18 132:151
7. GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 19 17 145:151

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 19 149:137
2. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 18 133:146
3. UKS Spin Jasło 19 17 134:144
4. LKS Strażak II Bratkówka 19 16 135:151
5. LUKS Burza II Rogi 19 15 144:154
6. UKS Iskra I Iskrzynia 19 10 126:169
7. UKS Iskra II Iskrzynia 19 0 38:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00635 Sławomir Niemiec Polska 28.01.1993 59 8 177:24
05104 Katarzyna Królikowska Polska 23.09.2003 34 25 102:75
04167 Wojciech Marszał Polska 21.04.1994 25 11 75:33
00658 Tomasz Frydrych Polska 28.02.1983 3 33 9:99
00190 Dawid Sowa Polska 13.06.1992 3 5 9:15
00647 Kamil Wiśniowski Polska 06.12.1997 3 20 9:60
00643 Robert Rec Polska 16.08.1968 1 2 3:6
04164 Julia Stachiewicz Polska 16.04.2001 0 0 0:0
00649 Weronika Konsur Polska 31.05.2004 0 3 0:9
Wacław Godek Polska 13.05.1968 0 2 0:6
Tomasz Góra Polska 16.12.1975 0 2 0:6
04169 Ryszard Żabiński Polska 01.01.1972 0 7 0:21
04166 Wiktoria Rut Polska 17.02.2000 0 0 0:0
00648 Robert Dybaś Polska 06.07.1962 0 4 0:12
00636 Wojciech Babiak Polska 08.01.1993 0 8 0:24
00642 Arkadiusz Rec Polska 16.05.2001 0 0 0:0
00640 Jarosław Kosoń Polska 11.08.1967 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-29
g. 18:00

1
LKS I Turze Pole GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 10:5 Szczegóły
2016-12-17
g. 17:00

2
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
PKS Bartek I Dębowiec GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 10:5 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 8:10 Szczegóły
2016-12-08
g. 17:00

5
KS I Nagórzany GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 7:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak LUKS Burza I Rogi 6:10 Szczegóły
2016-12-10
g. 16:00

7
LUKS Burza II Rogi GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 6:10 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:5 Szczegóły
2016-12-10
g. 11:00

9
UKS Spin Jasło GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 6:10 Szczegóły
2016-12-28
g. 00:00

10
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak UKS Iskra I Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
UKS Iskra II Iskrzynia GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 2:10 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00

12
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak LKS Strażak I Bratkówka 10:5 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

13
LKS Strażak II Bratkówka GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 10:8 Szczegóły
2017-02-19
g. 11:00

14
LUKS Strażak II Niżna Łąka GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 10:6 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

16
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak KS I Nagórzany 9:9 Szczegóły
2017-03-22
g. 17:00

17
LKS Strażak I Bratkówka GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 10:8 Szczegóły
2017-04-01
g. 16:00

18
LUKS Burza I Rogi GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 10:2 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

19
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak LKS I Turze Pole 0:10 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

20
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 10:8 Szczegóły