Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak II Niżna Łąka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. H. Longhawy 51, Niżna Łąka
Telefon:
668 559 858
E-mail:
ciotkaw@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej we Wrocance
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
celuloidowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS I Turze Pole 19 37 189:60
2. LUKS Burza I Rogi 19 35 186:72
3. LKS Strażak I Bratkówka 19 22 150:140
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 22 143:131
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 20 141:149
6. KS I Nagórzany 19 18 132:151
7. GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 19 17 145:151

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 19 149:137
2. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 18 133:146
3. UKS Spin Jasło 19 17 134:144
4. LKS Strażak II Bratkówka 19 16 135:151
5. LUKS Burza II Rogi 19 15 144:154
6. UKS Iskra I Iskrzynia 19 10 126:169
7. UKS Iskra II Iskrzynia 19 0 38:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02073 Konrad Szczepanik Polska 03.04.1989 45 18 135:54
A0214 Zbigniew Wajda Polska 12.04.1956 35 12 105:36
A0111 Artur Zwarycz Polska 19.10.1984 21 29 63:87
A0113 Michał Harsze Polska 28.03.1991 20 31 60:93
02074 Bogdan Maciejewski Polska 23.07.1984 3 1 9:3
02070 Paweł Furmankiewicz Polska 19.06.1990 2 2 6:6
A0112 Sebastian Szuba Polska 09.06.1983 1 6 3:18
A0119 Grzegorz Łopuszański Polska 13.08.1966 0 3 0:9
02072 Piotr Zając Polska 06.11.1992 0 0 0:0
A0120 Kamil Drobek Polska 28.11.1988 0 5 0:15
A0116 Konrad Skalski Polska 15.08.1985 0 2 0:6
A0115 Konrad Gruszka Polska 13.07.1990 0 0 0:0
02071 Sebastian Furmankiewicz Polska 06.01.1994 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-12-29
g. 17:00

1
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2016-12-17
g. 17:00

2
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 6:10 Szczegóły
2016-10-22
g. 16:00

4
LUKS Burza I Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:3 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Strażak II Niżna Łąka 4:10 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Strażak I Bratkówka 10:7 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
LKS I Turze Pole LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
LUKS Strażak II Niżna Łąka PKS Bartek I Dębowiec 10:4 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
KS I Nagórzany LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
LUKS Strażak II Niżna Łąka LUKS Burza II Rogi 10:6 Szczegóły
2017-01-21
g. 11:00

12
UKS Spin Jasło LUKS Strażak II Niżna Łąka 4:10 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

13
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra II Iskrzynia 10:1 Szczegóły
2017-02-19
g. 11:00

14
LUKS Strażak II Niżna Łąka GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 10:6 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

15
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS I Turze Pole 2:10 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

16
LUKS Strażak II Niżna Łąka LUKS Burza I Rogi 6:10 Szczegóły
2017-03-21
g. 17:00

17
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Strażak II Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

18
LUKS Strażak II Niżna Łąka KS I Nagórzany 10:1 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

20
LKS Strażak I Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:6 Szczegóły