Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  2006
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-422 Krościenko Wyżne, ul. Sportowa 17
Telefon:
722 393 157
E-mail:
piotom1@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 34, 38-422 Krościenko Wyżne (Szkoła Podstawowa w Krościenku Wyżnym)
Prezes Klubu:
Piotr Tomoń

Osoba odpowiedzialna:
Piotr Tomoń
722 393 157
piotom1@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
celuloidowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS I Turze Pole 19 37 189:60
2. LUKS Burza I Rogi 19 35 186:72
3. LKS Strażak I Bratkówka 19 22 150:140
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 22 143:131
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 20 141:149
6. KS I Nagórzany 19 18 132:151
7. GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 19 17 145:151

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 19 149:137
2. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 18 133:146
3. UKS Spin Jasło 19 17 134:144
4. LKS Strażak II Bratkówka 19 16 135:151
5. LUKS Burza II Rogi 19 15 144:154
6. UKS Iskra I Iskrzynia 19 10 126:169
7. UKS Iskra II Iskrzynia 19 0 38:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02674 Piotr Tomoń Polska 29.08.1971 40 21 120:63
02673 Adrian Szczurek Polska 19.01.1998 33 21 99:63
A0183 Tomasz Bargiel Polska 07.02.1988 18 38 54:114
A0184 Wojciech Wojtoń Polska 27.08.1975 13 32 39:96
02679 Mateusz Michna Polska 09.01.1998 5 4 15:12
02676 Piotr Kolodczejczyk Polska 30.07.1976 4 0 12:0
02671 Grzegorz Tomoń Polska 17.07.1996 3 1 9:3
02675 Paweł Kolanko Polska 20.01.1990 3 0 9:0
02672 Norbert Wojtuń Polska 28.11.1997 1 2 3:6
A0185 Grzegorz Szafran Polska 31.05.1992 1 3 3:9
02678 Katarzyna Kuliga Polska 06.11.1999 0 6 0:18
A0186 Rafał Józefczyk Polska 13.05.1997 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2016-10-14
g. 18:00

2
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Strażak II Bratkówka 10:7 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 6:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 8:10 Szczegóły
2016-11-05
g. 17:00

5
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Burza I Rogi 3:10 Szczegóły
2016-11-16
g. 18:00

6
UKS TKKF MOSiR II Dukla KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2016-11-26
g. 15:00

7
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Iskra I Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2016-11-30
g. 17:00

8
LKS Strażak I Bratkówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2016-12-10
g. 15:00

9
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS I Turze Pole 5:10 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
PKS Bartek I Dębowiec KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 8:10 Szczegóły
2017-01-08
g. 14:00

11
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KS I Nagórzany 3:10 Szczegóły
2017-02-04
g. 16:00

12
LUKS Burza II Rogi KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 5:10 Szczegóły
2017-01-14
g. 11:00

13
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Spin Jasło 10:4 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

15
KS I Nagórzany KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2017-03-04
g. 11:00

16
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Strażak I Bratkówka 10:8 Szczegóły
2017-03-21
g. 17:00

17
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Strażak II Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2017-02-18
g. 17:00

18
LKS I Turze Pole KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2017-04-22
g. 16:00

19
LUKS Burza I Rogi KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

20
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 10:8 Szczegóły