Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Burza I Rogi
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-430 Miejsce Piastowe, Rogi, ul. Długa 173
Telefon:
792 905 301
E-mail:
mzygam@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Rogi, ul. Szkolna 2 (Szkoła Podstawowa)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Zygmunt
792 905 301
mzygam@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
celuloidowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS I Turze Pole 19 37 189:60
2. LUKS Burza I Rogi 19 35 186:72
3. LKS Strażak I Bratkówka 19 22 150:140
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 22 143:131
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 20 141:149
6. KS I Nagórzany 19 18 132:151
7. GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 19 17 145:151

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 19 149:137
2. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 18 133:146
3. UKS Spin Jasło 19 17 134:144
4. LKS Strażak II Bratkówka 19 16 135:151
5. LUKS Burza II Rogi 19 15 144:154
6. UKS Iskra I Iskrzynia 19 10 126:169
7. UKS Iskra II Iskrzynia 19 0 38:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
A0032 Michał Muszyński Polska 02.02.1989 39 18 117:54
02822 Mariusz Haduch Polska 06.05.1966 36 0 108:0
A0041 Piotr Kraś Polska 29.05.1977 34 15 102:45
A0031 Mariusz Zygmunt Polska 02.08.1986 21 19 63:57
A0226 Mariusz Nastyn Polska 04.09.1966 13 5 39:15
A0038 Marcin Zygmunt Polska 05.04.1987 11 9 33:27

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-01
g. 11:00

1
UKS Spin Jasło LUKS Burza I Rogi 2:10 Szczegóły
2016-10-08
g. 16:00

2
LUKS Burza I Rogi UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Burza I Rogi 2:10 Szczegóły
2016-10-22
g. 16:00

4
LUKS Burza I Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2016-11-05
g. 17:00

5
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Burza I Rogi 3:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak LUKS Burza I Rogi 6:10 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
LUKS Burza I Rogi UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:2 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Burza I Rogi 3:10 Szczegóły
2016-12-10
g. 16:00

9
LUKS Burza I Rogi LKS Strażak I Bratkówka 10:3 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
LKS I Turze Pole LUKS Burza I Rogi 10:7 Szczegóły
2017-01-14
g. 16:00

11
LUKS Burza I Rogi PKS Bartek I Dębowiec 10:3 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00

12
KS I Nagórzany LUKS Burza I Rogi 3:10 Szczegóły
2016-09-30
g. 16:00

13
LUKS Burza I Rogi LUKS Burza II Rogi 10:2 Szczegóły
2017-02-18
g. 16:00

14
LUKS Burza I Rogi KS I Nagórzany 10:5 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

15
LKS Strażak I Bratkówka LUKS Burza I Rogi 6:10 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

16
LUKS Strażak II Niżna Łąka LUKS Burza I Rogi 6:10 Szczegóły
2017-04-01
g. 16:00

18
LUKS Burza I Rogi GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 10:2 Szczegóły
2017-04-22
g. 16:00

19
LUKS Burza I Rogi KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2017-04-29
g. 17:00

20
LUKS Burza I Rogi LKS I Turze Pole 9:9 Szczegóły