Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Iskra I Iskrzynia
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-422 Krościenko Wyżne, Iskrzynia, Szkolna 4
Telefon:
13 43 155 13
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Iskrzyni, 38-422 Iskrzynia ul. Szkolna 4
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wacław Pelczar
13 43 155 13
pelczarw@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marzena Musiał
606 781 934
musial.marzena@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Donic
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS I Turze Pole 19 37 189:60
2. LUKS Burza I Rogi 19 35 186:72
3. LKS Strażak I Bratkówka 19 22 150:140
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 22 143:131
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 20 141:149
6. KS I Nagórzany 19 18 132:151
7. GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 19 17 145:151

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 19 149:137
2. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 18 133:146
3. UKS Spin Jasło 19 17 134:144
4. LKS Strażak II Bratkówka 19 16 135:151
5. LUKS Burza II Rogi 19 15 144:154
6. UKS Iskra I Iskrzynia 19 10 126:169
7. UKS Iskra II Iskrzynia 19 0 38:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
A0066 Łukasz Pojnar Polska 07.06.1991 32 16 96:48
A0077 Marzena Musiał Polska 27.02.1981 32 28 96:84
A0069 Dominik Habrat Polska 13.11.1990 30 35 90:105
A0219 Dominika Bloch Polska 07.06.1989 6 30 18:90
A0078 Patryk Winiarski Polska 18.05.1997 5 6 15:18
A0073 Paweł Czekański Polska 06.04.2005 1 22 3:66
A0075 Mateusz Wronowski Polska 31.01.2005 0 9 0:27
A0074 Piotr Wojtowicz Polska 29.01.1994 0 5 0:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-04
g. 18:00

1
KS I Nagórzany UKS Iskra I Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Burza II Rogi 8:10 Szczegóły
2016-10-29
g. 11:00

3
UKS Spin Jasło UKS Iskra I Iskrzynia 5:10 Szczegóły
2016-09-30
g. 16:00

4
UKS Iskra I Iskrzynia UKS Iskra II Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
LKS Strażak II Bratkówka UKS Iskra I Iskrzynia 6:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Strażak II Niżna Łąka 4:10 Szczegóły
2016-11-26
g. 15:00

7
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Iskra I Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Burza I Rogi 3:10 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Iskra I Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2016-12-28
g. 00:00

10
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak UKS Iskra I Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
UKS Iskra I Iskrzynia LKS Strażak I Bratkówka 7:10 Szczegóły
2017-01-20
g. 18:00

12
LKS I Turze Pole UKS Iskra I Iskrzynia 10:1 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

13
UKS Iskra I Iskrzynia PKS Bartek I Dębowiec 8:10 Szczegóły
2017-02-19
g. 11:00

14
PKS Bartek I Dębowiec UKS Iskra I Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

15
UKS Iskra I Iskrzynia UKS TKKF MOSiR II Dukla 9:9 Szczegóły
2017-03-04
g. 16:00

16
LUKS Burza II Rogi UKS Iskra I Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

17
UKS Iskra I Iskrzynia UKS Spin Jasło 8:10 Szczegóły
2017-02-18
g. 18:00

18
UKS Iskra II Iskrzynia UKS Iskra I Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

20
UKS Iskra I Iskrzynia LKS Strażak II Bratkówka 3:10 Szczegóły