Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak I Bratkówka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Bratkówka 167, 38-406 Odrzykoń
Telefon:
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala gimn. przy Szkole Podst. w Ustrobnej
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw65@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Dom Strażaka w Bratkówce
Rodzaj stołów:
Baterfley, Sponeta
Rodzaj piłek:
plastikowe XUSHAOFA
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS I Turze Pole 19 37 189:60
2. LUKS Burza I Rogi 19 35 186:72
3. LKS Strażak I Bratkówka 19 22 150:140
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 22 143:131
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 20 141:149
6. KS I Nagórzany 19 18 132:151
7. GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 19 17 145:151

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 19 149:137
2. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 18 133:146
3. UKS Spin Jasło 19 17 134:144
4. LKS Strażak II Bratkówka 19 16 135:151
5. LUKS Burza II Rogi 19 15 144:154
6. UKS Iskra I Iskrzynia 19 10 126:169
7. UKS Iskra II Iskrzynia 19 0 38:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03726 Damian Wywiórski Polska 07.01.1999 49 19 147:57
03725 Dawid Bakota Polska 27.09.1998 35 26 105:78
03730 Beata Daszykowska Polska 25.07.2000 24 35 72:105
03727 Bartłomiej Englot Polska 03.03.1999 20 41 60:123
03723 Jan Englot Polska 30.09.1974 0 3 0:9
03732 Daniel Wiśniowski Polska 02.08.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-13
g. 17:00

1
PKS Bartek I Dębowiec LKS Strażak I Bratkówka 6:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
LKS Strażak I Bratkówka KS I Nagórzany 6:10 Szczegóły
2016-10-15
g. 16:00

3
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak I Bratkówka 6:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
LKS Strażak I Bratkówka UKS Spin Jasło 10:5 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
UKS Iskra II Iskrzynia LKS Strażak I Bratkówka 0:10 Szczegóły
2016-09-30
g. 16:00

6
LKS Strażak I Bratkówka LKS Strażak II Bratkówka 10:7 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Strażak I Bratkówka 10:7 Szczegóły
2016-11-30
g. 17:00

8
LKS Strażak I Bratkówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2016-12-10
g. 16:00

9
LUKS Burza I Rogi LKS Strażak I Bratkówka 10:3 Szczegóły
2016-12-22
g. 17:00

10
LKS Strażak I Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
UKS Iskra I Iskrzynia LKS Strażak I Bratkówka 7:10 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00

12
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak LKS Strażak I Bratkówka 10:5 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

13
LKS Strażak I Bratkówka LKS I Turze Pole 3:10 Szczegóły
2017-02-22
g. 18:00

14
LKS I Turze Pole LKS Strażak I Bratkówka 10:2 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

15
LKS Strażak I Bratkówka LUKS Burza I Rogi 6:10 Szczegóły
2017-03-04
g. 11:00

16
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Strażak I Bratkówka 10:8 Szczegóły
2017-03-22
g. 17:00

17
LKS Strażak I Bratkówka GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 10:8 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

19
KS I Nagórzany LKS Strażak I Bratkówka 3:10 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

20
LKS Strażak I Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:6 Szczegóły