Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS I Turze Pole
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  2003
Trener:  Konrad Federczak
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Turze Pole 178, 36-200 Brzozów
Telefon:
727 650 498
E-mail:
konradfederczak@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dom Strażaka w Turzym Polu
Prezes Klubu:
Konrad Federczak
727 650 498
konradfederczak@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Konrad Federczak
727 650 498
konradfederczak@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Łukasz Komski
507 428 309
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Górkach
Rodzaj stołów:
Tibhar TOP
Rodzaj piłek:
Donic
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS I Turze Pole 19 37 189:60
2. LUKS Burza I Rogi 19 35 186:72
3. LKS Strażak I Bratkówka 19 22 150:140
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 22 143:131
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 20 141:149
6. KS I Nagórzany 19 18 132:151
7. GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 19 17 145:151

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 19 149:137
2. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 18 133:146
3. UKS Spin Jasło 19 17 134:144
4. LKS Strażak II Bratkówka 19 16 135:151
5. LUKS Burza II Rogi 19 15 144:154
6. UKS Iskra I Iskrzynia 19 10 126:169
7. UKS Iskra II Iskrzynia 19 0 38:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03075 Jakub Gromek Polska 18.05.1992 48 7 144:21
03074 Konrad Federczak Polska 01.07.1990 46 6 138:18
A0049 Rafał Graboń Polska 23.11.1982 34 12 102:36
A0048 Szymon Gołda Polska 16.01.1972 16 7 48:21
A0050 Bartosz Tymczak Polska 30.09.1988 9 7 27:21
A0052 Albert Władyka Polska 31.08.1992 3 1 9:3
A0051 Jan Władyka Polska 27.09.1966 2 4 6:12
A0054 Marcin Władyka Polska 03.04.1996 2 2 6:6
A0057 Rafał Bogaczewicz Polska 02.12.1979 0 3 0:9
A0055 Jacek Wasylewicz Polska 10.02.1975 0 2 0:6
03076 Filip Dereń Polska 25.12.2005 0 0 0:0
03077 Łukasz Komski Polska 15.05.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-29
g. 18:00

1
LKS I Turze Pole GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 10:5 Szczegóły
2016-10-30
g. 11:00

2
LKS I Turze Pole PKS Bartek I Dębowiec 10:2 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
KS I Nagórzany LKS I Turze Pole 2:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
LKS I Turze Pole LUKS Burza II Rogi 10:5 Szczegóły
2016-11-05
g. 11:00

5
UKS Spin Jasło LKS I Turze Pole 0:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
LKS I Turze Pole UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2016-12-03
g. 17:00

7
LKS Strażak II Bratkówka LKS I Turze Pole 4:10 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
LKS I Turze Pole LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2016-12-10
g. 15:00

9
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS I Turze Pole 5:10 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
LKS I Turze Pole LUKS Burza I Rogi 10:7 Szczegóły
2017-01-19
g. 17:00

11
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS I Turze Pole 3:10 Szczegóły
2017-01-20
g. 18:00

12
LKS I Turze Pole UKS Iskra I Iskrzynia 10:1 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

13
LKS Strażak I Bratkówka LKS I Turze Pole 3:10 Szczegóły
2017-02-22
g. 18:00

14
LKS I Turze Pole LKS Strażak I Bratkówka 10:2 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

15
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS I Turze Pole 2:10 Szczegóły
2017-03-10
g. 17:00

17
LKS I Turze Pole KS I Nagórzany 10:1 Szczegóły
2017-02-18
g. 17:00

18
LKS I Turze Pole KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

19
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak LKS I Turze Pole 0:10 Szczegóły
2017-04-29
g. 17:00

20
LUKS Burza I Rogi LKS I Turze Pole 9:9 Szczegóły