Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Niedźwiada Dolna
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
39-107 Niedźwiada 40
Telefon:
691 962 651
E-mail:
k.zdziebko@onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół w Niedźwiadzie Dolnej
39-107 Niedźwiada 40
Prezes Klubu:
Krzysztof Ździebko

Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Ździebko
691 962 651
k.zdziebko@onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar TOP
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03858 Dawid Zawiślak Polska 15.03.1999 32 28 96:84
03857 Aleksander Zawiślak Polska 09.03.1995 31 17 93:51
03869 Marek Kochmański Polska 12.02.1983 22 34 66:102
03861 Hubert Kośkiewicz Polska 27.10.2005 13 7 39:21
03855 Sebastian Szajstek Polska 20.04.1978 4 44 12:132
03860 Jakub Skwierz Polska 29.04.2005 0 0 0:0
03856 Krzysztof Ździebko Polska 25.08.1987 0 4 0:12
03859 Karol Wośko Polska 11.05.2001 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
UKS Niedźwiada Dolna LKS Kańczuga 7:11 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów UKS Niedźwiada Dolna 13:5 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

3
UKS Niedźwiada Dolna UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 10:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

4
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski UKS Niedźwiada Dolna 9:9 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
UKS Niedźwiada Dolna KU AZS Politechnika V Rzeszów 4:14 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
UKS SP Nr 1 Leżajsk UKS Niedźwiada Dolna 13:5 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

7
UKS Niedźwiada Dolna PUKS Arka Łętownia 3:15 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

8
UKS Kępa I Dębica UKS Niedźwiada Dolna 10:8 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

9
UKS Niedźwiada Dolna LKS Brzostowianka III Brzostek 4:14 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika VI Rzeszów UKS Niedźwiada Dolna 11:7 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
LKS Darowice-Koniuszki UKS Niedźwiada Dolna 4:14 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

12
UKS Niedźwiada Dolna KU AZS Politechnika VI Rzeszów 7:11 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

13
UKS Niedźwiada Dolna GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 10:8 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

14
UKS Niedźwiada Dolna LKS Darowice-Koniuszki 13:5 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

15
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa UKS Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

16
UKS Niedźwiada Dolna UKS SP Nr 1 Leżajsk 12:6 Szczegóły