Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU AZS Politechnika V Rzeszów
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  Karol Paśko
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
788 151 579
E-mail:
karolpasko@op.pl
WWW:
tenisstolowy.prz.edu.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Centrum Dydaktyczno-Sportowe Politechniki Rzeszowskiej)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Karol Paśko
788 151 579
karolpasko@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Mała Hala Sportowa Politechniki Rzeszowskiej)
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
plastikowe Andro ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00171 Michał Majcher Polska 08.04.2000 56 8 168:24
00166 Jakub Dąbrowski Polska 31.03.2001 35 23 105:69
03495 Marcel Mroczka Polska 11.02.2000 34 16 102:48
00172 Mateusz Rzeźnikiewicz Polska 25.02.2002 25 15 75:45
03503 Miłosz Misiuda Polska 26.09.2003 19 12 57:36
00170 Karol Lis Polska 27.07.2003 6 7 18:21
00177 Karol Paśko Polska 22.12.1985 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
KU AZS Politechnika VI Rzeszów KU AZS Politechnika V Rzeszów 0:18 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS Brzostowianka III Brzostek 15:3 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

3
KU AZS Politechnika V Rzeszów UKS Kępa I Dębica 11:7 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

4
PUKS Arka Łętownia KU AZS Politechnika V Rzeszów 9:9 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
UKS Niedźwiada Dolna KU AZS Politechnika V Rzeszów 4:14 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS Darowice-Koniuszki 17:1 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

7
KU AZS Politechnika V Rzeszów KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 9:9 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

8
LKS Kańczuga KU AZS Politechnika V Rzeszów 5:13 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

9
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski KU AZS Politechnika V Rzeszów 4:14 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika V Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 13:5 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
KU AZS Politechnika V Rzeszów UKS SP Nr 1 Leżajsk 11:7 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

12
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów KU AZS Politechnika V Rzeszów 3:15 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

13
UKS Kępa I Dębica KU AZS Politechnika V Rzeszów 9:9 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

14
LKS Brzostowianka III Brzostek KU AZS Politechnika V Rzeszów 6:12 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

15
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS Kańczuga 14:4 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

16
KU AZS Politechnika V Rzeszów PUKS Arka Łętownia 7:11 Szczegóły