Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS SP Nr 1 Leżajsk
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Grunwaldzka 1, 37-300 Leżajsk
Telefon:
(17) 242 00 33
E-mail:
koperniczek@poczta.onet.pl
WWW:
uks.vel.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Grunwaldzka 1, 37-300 Leżajsk
(Szkoła Podstawowa Nr 1 w Leżajsku)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Mazurkiewicz
698 786 723
koperniczek@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Mickiewicza 51, 37-300 Leżajsk
(Szkoła Podstawowa Nr 2 w Leżajsku)
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Double Circle (celuloidowe)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02661 Paweł Kida Polska 26.03.1997 33 7 99:21
02657 Dariusz Kleczkowski Polska 29.05.1967 22 21 66:63
02658 Krzysztof Klocek Polska 18.12.1966 21 28 63:84
02659 Grzegorz Burek Polska 16.09.1973 13 24 39:72
02656 Wiesław Urbanik Polska 03.05.1957 12 40 36:120
02655 Andrzej Mazurkiewicz Polska 21.11.1972 8 20 24:60
02660 Jakub Stępniowski Polska 21.09.2003 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS SP Nr 1 Leżajsk 12:6 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
UKS SP Nr 1 Leżajsk KU AZS Politechnika VI Rzeszów 8:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

3
UKS SP Nr 1 Leżajsk PUKS Arka Łętownia 5:13 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

4
UKS Kępa I Dębica UKS SP Nr 1 Leżajsk 12:6 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
LKS Darowice-Koniuszki UKS SP Nr 1 Leżajsk 8:10 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
UKS SP Nr 1 Leżajsk UKS Niedźwiada Dolna 13:5 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

7
UKS SP Nr 1 Leżajsk LKS Kańczuga 5:13 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

8
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów UKS SP Nr 1 Leżajsk 9:9 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

9
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa UKS SP Nr 1 Leżajsk 7:11 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
UKS SP Nr 1 Leżajsk GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 6:12 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
KU AZS Politechnika V Rzeszów UKS SP Nr 1 Leżajsk 11:7 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

12
UKS SP Nr 1 Leżajsk UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 9:9 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

13
UKS SP Nr 1 Leżajsk LKS Darowice-Koniuszki 13:5 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

14
KU AZS Politechnika VI Rzeszów UKS SP Nr 1 Leżajsk 8:10 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

15
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski UKS SP Nr 1 Leżajsk 11:7 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

16
UKS Niedźwiada Dolna UKS SP Nr 1 Leżajsk 12:6 Szczegóły