Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
E-mail:
WWW:
tenisstolowy.prz.edu.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Centrum Dydaktyczno-Sportowe Politechniki Rzeszowskiej)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Chwaszcz
691 108 642
maat12@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Mała Hala Sportowa Politechniki Rzeszowskiej)
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00189 Mateusz Pięciak Polska 15.09.1992 54 10 162:30
00187 Mateusz Chwaszcz Polska 05.07.1991 35 29 105:87
00180 Dominik Guzek Polska 14.10.1999 33 31 99:93
00186 Stanisław Bać Polska 14.01.1964 4 52 12:156
00188 Grzegorz Niedziałek Polska 28.08.1973 0 7 0:21

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-11-03
g. 18:00

1
LKS Darowice-Koniuszki KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 8:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów UKS Niedźwiada Dolna 13:5 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

3
LKS Brzostowianka III Brzostek KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 11:7 Szczegóły
2016-12-06
g. 17:00

4
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów KU AZS Politechnika VI Rzeszów 12:6 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 7:11 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 6:12 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

7
KU AZS Politechnika V Rzeszów KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 9:9 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

8
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów UKS SP Nr 1 Leżajsk 9:9 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

9
PUKS Arka Łętownia KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 7:11 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów UKS Kępa I Dębica 9:9 Szczegóły
2017-02-12
g. 11:00

11
LKS Kańczuga KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 11:7 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

12
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów KU AZS Politechnika V Rzeszów 3:15 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

13
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów LKS Kańczuga 9:9 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

14
UKS Kępa I Dębica KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 12:6 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

15
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów PUKS Arka Łętownia 7:11 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

16
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów LKS Brzostowianka III Brzostek 10:8 Szczegóły