Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak I Niżna Łąka
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. H. Longhawy 51, Niżna Łąka
Telefon:
668 559 858
E-mail:
ciotkaw@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej we Wrocance
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 16 32 160:49
2. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 24 144:94
3. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 22 135:97
4. UKS TKKF MOSiR I Dukla 16 19 132:106
5. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 108:107
6. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 13 102:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 17 123:105
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 16 121:104
3. LZS I Kąkolówka 16 16 118:115
4. PKS Kolping III Jarosław 16 15 101:110
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 4 50:155
6. LKS Jar I Kielnarowa 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02074 Bogdan Maciejewski Polska 23.07.1984 34 13 102:39
02072 Piotr Zając Polska 06.11.1992 29 16 87:48
02070 Paweł Furmankiewicz Polska 19.06.1990 14 30 42:90
02071 Sebastian Furmankiewicz Polska 06.01.1994 13 31 39:93
02073 Konrad Szczepanik Polska 03.04.1989 1 2 3:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
LUKS Strażak I Niżna Łąka PKS Kolping III Jarosław 10:1 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka I Brzostek LUKS Strażak I Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

3
LUKS Strażak I Niżna Łąka UKS TKKF MOSiR I Dukla 6:10 Szczegóły
2016-11-06
g. 10:00

4
GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
LUKS Strażak I Niżna Łąka UKS Olimp I Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

7
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LUKS Strażak I Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

8
LUKS Strażak I Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:4 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

9
LKS Brzostowianka II Brzostek LUKS Strażak I Niżna Łąka 0:10 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
LUKS Strażak I Niżna Łąka LKS Jar I Kielnarowa 10:0 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
LUKS Strażak I Niżna Łąka LZS I Kąkolówka 10:3 Szczegóły
2017-02-25
g. 11:00

12
LUKS Strażak I Niżna Łąka KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 2:10 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00

13
LUKS Strażak I Niżna Łąka GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 3:10 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

14
LUKS Strażak I Niżna Łąka LKS Brzostowianka I Brzostek 7:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

15
UKS TKKF MOSiR I Dukla LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

16
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:4 Szczegóły