Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LZS I Kąkolówka
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Ludowy Zespół Sportowy w Kąkolówce , 36-030 Błażowa, Kąkolówka 108
Telefon:
501 023 365, 691 969 654
E-mail:
a.sowa@poczta.ostnet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Plac im. ks. Adolfa Kowala 1, 36-030 Błażowa
(Zespół Szkół i Gimnazjum w Błażowej)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Sobkowicz
601 521 856
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kruczek
885 108 015
kruczekwojtek@interia.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Mała Hala Sportowa Politechniki Rzeszowskiej)
Rodzaj stołów:
Andro, Donic
Rodzaj piłek:
plastikowe SEAMLESS TABLE TENNIS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 16 32 160:49
2. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 24 144:94
3. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 22 135:97
4. UKS TKKF MOSiR I Dukla 16 19 132:106
5. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 108:107
6. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 13 102:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 17 123:105
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 16 121:104
3. LZS I Kąkolówka 16 16 118:115
4. PKS Kolping III Jarosław 16 15 101:110
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 4 50:155
6. LKS Jar I Kielnarowa 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02629 Grzegorz Sobkowicz Polska 28.03.1983 35 18 105:54
02628 Wojciech Kruczek Polska 25.07.1977 27 19 81:57
02631 Janusz Sobkowicz Polska 10.09.1976 24 27 72:81
02633 Zuzanna Wielgos Polska 08.11.2005 10 31 30:93
Miłosz Wielgos Polska 28.08.2002 0 4 0:12
02630 Krzysztof Skiba Polska 22.02.1983 0 1 0:3
02634 Natalia Hadała Polska 19.08.2001 0 0 0:0
02635 Gabriela Hadała Polska 03.01.2003 0 0 0:0
02636 Dominika Szozda Polska 15.02.2001 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
LZS I Kąkolówka LKS Brzostowianka I Brzostek 5:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
PKS Kolping III Jarosław LZS I Kąkolówka 10:4 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

3
LZS I Kąkolówka GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 5:10 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

4
UKS TKKF MOSiR I Dukla LZS I Kąkolówka 10:5 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
LZS I Kąkolówka KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LZS I Kąkolówka 10:6 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

7
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LZS I Kąkolówka 6:10 Szczegóły
2016-12-17
g. 14:30

8
LZS I Kąkolówka UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:6 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

9
LKS Jar I Kielnarowa LZS I Kąkolówka 6:10 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
LZS I Kąkolówka LKS Brzostowianka II Brzostek 10:2 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
LUKS Strażak I Niżna Łąka LZS I Kąkolówka 10:3 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

12
LKS Brzostowianka II Brzostek LZS I Kąkolówka 4:10 Szczegóły
2017-03-17
g. 17:00

13
LZS I Kąkolówka LKS Jar I Kielnarowa 10:2 Szczegóły
2017-03-31
g. 18:00

14
LZS I Kąkolówka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:6 Szczegóły
2017-04-07
g. 11:00

15
LZS I Kąkolówka PKS Kolping III Jarosław 10:3 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

16
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LZS I Kąkolówka 10:7 Szczegóły