Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
PKS Kolping III Jarosław
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. 3 Maja 49, 37-500 Jaroslaw
Telefon:
(16) 621 27 03
E-mail:
poczta@chrystuskrol.com
WWW:
chrystuskrol.com
Adres hali podstawowej:
ul. 3 Maja 49, 37-500 Jaroslaw
Prezes Klubu:
ks. Andrzej Surowiec

Osoba odpowiedzialna:
Konrad Zieliński
662 267 355
kondzio28@autograf.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar Smash
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 16 32 160:49
2. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 24 144:94
3. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 22 135:97
4. UKS TKKF MOSiR I Dukla 16 19 132:106
5. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 108:107
6. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 13 102:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 17 123:105
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 16 121:104
3. LZS I Kąkolówka 16 16 118:115
4. PKS Kolping III Jarosław 16 15 101:110
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 4 50:155
6. LKS Jar I Kielnarowa 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04788 Karol Angrys Polska 25.02.2001 24 14 72:42
04781 Antoni Rejterowski Polska 31.03.2001 21 17 63:51
04780 Kamil Pierzycki Polska 10.04.1999 14 24 42:72
05328 Marcin Wałczyński Polska 23.10.1984 14 6 42:18
00390 Jakub Kuźmicz Polska 22.05.2000 7 4 21:12
04785 Dawid Jadam Polska 12.03.2007 5 4 15:12
04786 Szymon Brud Polska 24.02.2006 1 7 3:21
04784 Jagoda Chwojko Polska 06.01.2004 1 6 3:18
04787 Anna Brzyska Polska 16.06.2005 0 0 0:0
04783 Dawid Szczygieł Polska 23.05.2006 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
LUKS Strażak I Niżna Łąka PKS Kolping III Jarosław 10:1 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
PKS Kolping III Jarosław LZS I Kąkolówka 10:4 Szczegóły
2016-10-22
g. 17:00

3
PKS Kolping III Jarosław KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 5:10 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

4
UKS Olimp I Łęki Dukielskie PKS Kolping III Jarosław 10:7 Szczegóły
2017-02-02
g. 17:00

5
LKS Jar I Kielnarowa PKS Kolping III Jarosław 0:10 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
PKS Kolping III Jarosław LKS Brzostowianka II Brzostek 10:1 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

7
PKS Kolping III Jarosław GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 1:10 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

8
UKS TKKF MOSiR I Dukla PKS Kolping III Jarosław 6:10 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00

9
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno PKS Kolping III Jarosław 4:10 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
PKS Kolping III Jarosław UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 9:9 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka I Brzostek PKS Kolping III Jarosław 10:2 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

12
PKS Kolping III Jarosław LKS Jar I Kielnarowa 10:1 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

13
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa PKS Kolping III Jarosław 10:3 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

14
LKS Brzostowianka II Brzostek PKS Kolping III Jarosław 5:10 Szczegóły
2017-04-07
g. 11:00

15
LZS I Kąkolówka PKS Kolping III Jarosław 10:3 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

16
PKS Kolping III Jarosław KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 0:10 Szczegóły