Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Olimp I Łęki Dukielskie
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Widowiskowo-Sportowa
w Łękach Dukilelskich
Prezes Klubu:
Wojciech Węgrzyn
695 550 659
grzegorz.fruga@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Jacek Stasz
501 705 787
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Fruga
603 772 427
grzegorz.fruga@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tajfrun
Rodzaj piłek:
plastikowe Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 16 32 160:49
2. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 24 144:94
3. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 22 135:97
4. UKS TKKF MOSiR I Dukla 16 19 132:106
5. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 108:107
6. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 13 102:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 17 123:105
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 16 121:104
3. LZS I Kąkolówka 16 16 118:115
4. PKS Kolping III Jarosław 16 15 101:110
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 4 50:155
6. LKS Jar I Kielnarowa 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02365 Jacek Stasz Polska 10.05.1962 36 14 108:42
08872 Grzegorz Poliniewicz Polska 09.05.1996 32 16 96:48
02364 Sławomir Pietruszka Polska 09.02.1992 23 26 69:78
02367 Bartłomiej Wiśniewski Polska 07.09.1998 19 15 57:45
02366 Karol Śliwiński Polska 25.09.1998 11 8 33:24
02371 Jerzy Zajdel Polska 29.09.1964 3 3 9:9
02370 Michał Węgrzyn Polska 07.12.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
UKS Olimp I Łęki Dukielskie KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:8 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa UKS Olimp I Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

3
LKS Brzostowianka I Brzostek UKS Olimp I Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

4
UKS Olimp I Łęki Dukielskie PKS Kolping III Jarosław 10:7 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
LUKS Strażak I Niżna Łąka UKS Olimp I Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LZS I Kąkolówka 10:6 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

7
LKS Jar I Kielnarowa UKS Olimp I Łęki Dukielskie 1:10 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

8
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LKS Brzostowianka II Brzostek 10:0 Szczegóły
2017-01-14
g. 11:00

9
UKS Olimp I Łęki Dukielskie GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 5:10 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
UKS TKKF MOSiR I Dukla UKS Olimp I Łęki Dukielskie 9:9 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne UKS Olimp I Łęki Dukielskie 10:6 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

12
UKS Olimp I Łęki Dukielskie UKS TKKF MOSiR I Dukla 10:5 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

13
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LKS Brzostowianka I Brzostek 10:4 Szczegóły
2017-03-15
g. 19:00

14
UKS Olimp I Łęki Dukielskie KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 9:9 Szczegóły
2017-04-08
g. 15:00

15
GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak UKS Olimp I Łęki Dukielskie 10:5 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

16
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:4 Szczegóły