Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak III Niżna Łąka
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. H. Longhawy 51, Niżna Łąka
Telefon:
668 559 858
E-mail:
ciotkaw@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa we Wrocance
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic, Joola
Rodzaj piłek:
celuloidowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Iskra II Iskrzynia 15 25 138:89
2. LKS Parnas Stara Wieś 15 25 138:64
3. PKS Iskra Blizne 15 21 126:78
4. KTS I Brzozów 15 21 136:81
5. SKT G3 Sanok 15 16 114:86
6. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 15 12 99:110

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Brzozów 14 11 84:120
2. LUKS Strażak III Niżna Łąka 14 10 92:125
3. UKS Tornado Wrocanka 13 7 65:115
4. LKS III Turze Pole 13 6 66:116
5. LUKS Burza III Rogi 14 4 58:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07586 Michał Harsze Polska 28.03.1991 44 2 132:6
01561 Konrad Gruszka Polska 13.07.1990 17 29 51:87
07585 Tomasz Zwarycz Polska 27.07.1987 10 35 30:105
07584 Maciej Lenartowicz Polska 15.09.1993 6 11 18:33
08690 Albert Dubiel Polska 22.07.1998 2 15 6:45
09449 Miranda Bienia Polska 01.10.1994 1 4 3:12
07583 Wiktoria Guzik Polska 10.07.2000 0 11 0:33
07582 Krystian Guzik Polska 28.08.1998 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-11
g. 11:00

1
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Iskra II Iskrzynia 4:10 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
PKS Iskra Blizne LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
LUKS Strażak III Niżna Łąka KTS II Brzozów 9:9 Szczegóły
2015-11-20
g. 18:00

4
UKS Tornado Wrocanka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS III Turze Pole 10:6 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
SKT G3 Sanok LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2015-12-15
g. 18:00

7
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Parnas Stara Wieś 2:10 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
KTS I Brzozów LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
LUKS Strażak III Niżna Łąka KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 6:10 Szczegóły
2016-01-23
g. 16:00

10
LUKS Burza III Rogi LUKS Strażak III Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

12
LKS III Turze Pole LUKS Strażak III Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

13
KTS II Brzozów LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

15
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Tornado Wrocanka 9:9 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

16
LUKS Strażak III Niżna Łąka LUKS Burza III Rogi 10:5 Szczegóły