Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  2006
Trener:  
fot. Piotr Tomoń

Adres korespondencyjny:
38-422 Krościenko Wyżne, ul. Sportowa 17
Telefon:
722 393 157
E-mail:
piotom1@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 34, 38-422 Krościenko Wyżne (Szkoła Podstawowa w Krościenku Wyżnym)
Prezes Klubu:
Piotr Tomoń
722 393 157
piotom1@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wiesław Łącki
606 975 885
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Double Circle
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Iskra II Iskrzynia 15 25 138:89
2. LKS Parnas Stara Wieś 15 25 138:64
3. PKS Iskra Blizne 15 21 126:78
4. KTS I Brzozów 15 21 136:81
5. SKT G3 Sanok 15 16 114:86
6. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 15 12 99:110

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Brzozów 14 11 84:120
2. LUKS Strażak III Niżna Łąka 14 10 92:125
3. UKS Tornado Wrocanka 13 7 65:115
4. LKS III Turze Pole 13 6 66:116
5. LUKS Burza III Rogi 14 4 58:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03280 Mateusz Michna Polska 09.01.1998 25 17 75:51
03281 Wojciech Wojtoń Polska 27.08.1975 22 18 66:54
03279 Kamil Drobek Polska 28.11.1988 17 14 51:42
03282 Wiesław Łącki Polska 27.08.1963 6 20 18:60
03283 Rafał Józefczyk Polska 13.05.1997 5 16 15:48
03277 Tomasz Bargiel Polska 07.02.1988 3 0 9:0
03276 Paweł Kolanko Polska 20.01.1990 3 1 9:3
03278 Artur Kielar Polska 01.05.1966 2 1 6:3
03275 Piotr Tomoń Polska 29.08.1971 2 1 6:3
03284 Kamil Wójcik Polska 03.02.1997 0 3 0:9
03285 Hubert Sieniawski Polska 17.01.2001 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-09
g. 16:30

1
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne SKT G3 Sanok 7:10 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
LKS III Turze Pole KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2015-10-24
g. 13:00

3
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne PKS Iskra Blizne 10:4 Szczegóły
2015-11-13
g. 18:30

4
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2015-11-27
g. 18:00

5
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS I Brzozów 6:10 Szczegóły
2015-12-03
g. 17:00

6
LKS Parnas Stara Wieś KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
UKS Tornado Wrocanka KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS II Brzozów 10:1 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
LUKS Strażak III Niżna Łąka KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 6:10 Szczegóły
2016-01-29
g. 17:00

11
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LUKS Burza III Rogi 10:3 Szczegóły
2016-03-12
g. 12:00

12
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne UKS Iskra II Iskrzynia 8:10 Szczegóły
2016-03-17
g. 18:00

13
PKS Iskra Blizne KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:0 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

14
KTS I Brzozów KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:1 Szczegóły
2016-05-06
g. 17:00

15
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LKS Parnas Stara Wieś 4:10 Szczegóły
2016-05-05
g. 18:00

16
SKT G3 Sanok KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:2 Szczegóły