Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Parnas Stara Wieś
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-200 Brzozów, ul. Rzeszowska 9
Telefon:
663 701 225
E-mail:
autobiedka@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Stara Wieś 790
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Łukasz Biedka
663 701 225
autobiedka@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic, Tibhar
Rodzaj piłek:
DHS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Iskra II Iskrzynia 15 25 138:89
2. LKS Parnas Stara Wieś 15 25 138:64
3. PKS Iskra Blizne 15 21 126:78
4. KTS I Brzozów 15 21 136:81
5. SKT G3 Sanok 15 16 114:86
6. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 15 12 99:110

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Brzozów 14 11 84:120
2. LUKS Strażak III Niżna Łąka 14 10 92:125
3. UKS Tornado Wrocanka 13 7 65:115
4. LKS III Turze Pole 13 6 66:116
5. LUKS Burza III Rogi 14 4 58:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03856 Michał Wadas Polska 12.09.1984 34 12 102:36
03853 Jarosław Dydek Polska 06.08.1991 27 4 81:12
03852 Łukasz Telesz Polska 18.01.1988 26 6 78:18
03855 Łukasz Gierula Polska 10.10.1989 13 11 39:33
03851 Łukasz Biedka Polska 11.04.1980 8 19 24:57
03854 Michał Dydek Polska 02.06.1989 7 5 21:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-19
g. 18:00

1
LKS Parnas Stara Wieś UKS Tornado Wrocanka 10:1 Szczegóły
2015-10-20
g. 18:00

2
KTS II Brzozów LKS Parnas Stara Wieś 3:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

3
SKT G3 Sanok LKS Parnas Stara Wieś 2:10 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
LKS Parnas Stara Wieś LKS III Turze Pole 10:0 Szczegóły
2015-11-21
g. 16:00

5
LUKS Burza III Rogi LKS Parnas Stara Wieś 1:10 Szczegóły
2015-12-03
g. 17:00

6
LKS Parnas Stara Wieś KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2015-12-15
g. 18:00

7
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Parnas Stara Wieś 2:10 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
LKS Parnas Stara Wieś PKS Iskra Blizne 9:9 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
UKS Iskra II Iskrzynia LKS Parnas Stara Wieś 10:3 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

11
LKS Parnas Stara Wieś KTS I Brzozów 10:4 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

12
KTS I Brzozów LKS Parnas Stara Wieś 10:6 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

13
LKS Parnas Stara Wieś SKT G3 Sanok 10:6 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

14
PKS Iskra Blizne LKS Parnas Stara Wieś 2:10 Szczegóły
2016-05-06
g. 17:00

15
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LKS Parnas Stara Wieś 4:10 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

16
LKS Parnas Stara Wieś UKS Iskra II Iskrzynia 10:7 Szczegóły