Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS I Brzozów
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-200 Brzozów, ul. Okulickiego 1
Telefon:
608 448 311
E-mail:
t.haduch@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Brzozowie, ul. Parkowa 5
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Bogusław Surmacz
609 833 709
boguslaw.surmacz@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
celuloidowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Iskra II Iskrzynia 15 25 138:89
2. LKS Parnas Stara Wieś 15 25 138:64
3. PKS Iskra Blizne 15 21 126:78
4. KTS I Brzozów 15 21 136:81
5. SKT G3 Sanok 15 16 114:86
6. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 15 12 99:110

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Brzozów 14 11 84:120
2. LUKS Strażak III Niżna Łąka 14 10 92:125
3. UKS Tornado Wrocanka 13 7 65:115
4. LKS III Turze Pole 13 6 66:116
5. LUKS Burza III Rogi 14 4 58:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07424 Bogusław Surmacz Polska 03.07.1975 42 6 126:18
07430 Kamil Sieńczak Polska 24.11.1991 41 6 123:18
07436 Grzegorz Sum Polska 07.07.1974 18 24 54:72
07433 Piotr Szyndlar Polska 29.11.1992 13 22 39:66
07434 Wojciech Pigoń Polska 20.11.1987 3 5 9:15
07432 Zbigniew Szczuka Polska 04.12.1962 0 7 0:21

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-11
g. 11:00

1
KTS I Brzozów KTS II Brzozów 10:2 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
UKS Tornado Wrocanka KTS I Brzozów 2:10 Szczegóły
2015-10-31
g. 17:00

3
LKS III Turze Pole KTS I Brzozów 1:10 Szczegóły
2015-11-29
g. 11:00

4
KTS I Brzozów SKT G3 Sanok 10:5 Szczegóły
2015-11-27
g. 18:00

5
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS I Brzozów 6:10 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
KTS I Brzozów LUKS Burza III Rogi 10:1 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
KTS I Brzozów LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
KTS I Brzozów UKS Iskra II Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
PKS Iskra Blizne KTS I Brzozów 10:8 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

11
LKS Parnas Stara Wieś KTS I Brzozów 10:4 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

12
KTS I Brzozów LKS Parnas Stara Wieś 10:6 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

13
UKS Iskra II Iskrzynia KTS I Brzozów 10:7 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

14
KTS I Brzozów KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:1 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

15
SKT G3 Sanok KTS I Brzozów 7:10 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

16
KTS I Brzozów PKS Iskra Blizne 8:10 Szczegóły