Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU AZS Politechnika VII Rzeszów
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
788 151 579
E-mail:
karolpasko@op.pl
WWW:
tenisstolowy.prz.edu.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Centrum Dydaktyczno-Sportowe Politechniki Rzeszowskiej)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tadeusz Grys
699 405 454
tgrys@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Mała Hala Sportowa Politechniki Rzeszowskiej)
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
plastikowe XUSHAOFA
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika VII Rzeszów 14 27 194:58
2. LKS Darowice-Koniuszki 14 23 163:89
3. TG Sokół Dynów 14 20 166:86
4. STS Jordan Wola Mała 14 16 128:124
5. LKS Strażak Sośnica 14 12 122:130
6. LKS Szarotka Rogóżno 14 8 100:152
7. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 14 4 78:174
8. LKS Jar II Kielnarowa 14 2 57:195

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03139 Wiesław Kluz Polska 17.01.1963 46 2 138:6
03140 Andrzej Wilk Polska 19.02.1966 44 6 132:18
03141 Tadeusz Grys Polska 09.09.1962 37 13 111:39
09505 Marek Wala Polska 06.04.1977 24 2 72:6
03138 Józef Wąsek Polska 06.10.1945 14 14 42:42
03142 Mariusz Kołaczko Polska 06.05.1960 6 13 18:39
03130 Karol Paśko Polska 22.12.1985 3 0 9:0
03143 Jerzy Żyła Polska 14.10.1969 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-18
g. 11:00

1
STS Jordan Wola Mała KU AZS Politechnika VII Rzeszów 2:16 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

2
KU AZS Politechnika VII Rzeszów LKS Szarotka Rogóżno 14:4 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

3
TG Sokół Dynów KU AZS Politechnika VII Rzeszów 5:13 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

4
LKS Strażak Sośnica KU AZS Politechnika VII Rzeszów 4:14 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

5
KU AZS Politechnika VII Rzeszów LKS Darowice-Koniuszki 12:6 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

6
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski KU AZS Politechnika VII Rzeszów 6:12 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

7
KU AZS Politechnika VII Rzeszów LKS Jar II Kielnarowa 17:1 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

8
LKS Jar II Kielnarowa KU AZS Politechnika VII Rzeszów 2:16 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

9
KU AZS Politechnika VII Rzeszów GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 16:2 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika VII Rzeszów LKS Strażak Sośnica 13:5 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00

11
LKS Szarotka Rogóżno KU AZS Politechnika VII Rzeszów 6:12 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

12
KU AZS Politechnika VII Rzeszów STS Jordan Wola Mała 14:4 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

13
KU AZS Politechnika VII Rzeszów TG Sokół Dynów 16:2 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

14
LKS Darowice-Koniuszki KU AZS Politechnika VII Rzeszów 9:9 Szczegóły