Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Jar II Kielnarowa
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Kielnarowa 24, 36-020 Tyczyn
Telefon:
723 297 463
E-mail:
gracek-26@o2.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Centrum Rekreacyjno-Kulturalne w Kielnarowej
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Gracjan Nowak
723 297 463
gracek-26@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Borku Starym
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika VII Rzeszów 14 27 194:58
2. LKS Darowice-Koniuszki 14 23 163:89
3. TG Sokół Dynów 14 20 166:86
4. STS Jordan Wola Mała 14 16 128:124
5. LKS Strażak Sośnica 14 12 122:130
6. LKS Szarotka Rogóżno 14 8 100:152
7. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 14 4 78:174
8. LKS Jar II Kielnarowa 14 2 57:195

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03412 Jakub Warchoł Polska 28.03.2002 18 34 54:102
03411 Wojciech Konkol Polska 24.02.2003 17 35 51:105
03407 Jakub Paśko Polska 21.01.1988 8 3 24:9
03416 Tomasz Tondera Polska 22.01.2002 4 44 12:132
08768 Kacper Warchoł Polska 15.04.2003 3 38 9:114
03408 Bartosz Ruszel Polska 10.12.1982 0 0 0:0
03410 Dariusz Bronhard Polska 15.10.1973 0 0 0:0
03406 Dawid Ślączka Polska 02.10.1991 0 0 0:0
03415 Wiktoria Stanio Polska 18.12.2004 0 0 0:0
03413 Konrad Pękala Polska 26.07.2000 0 7 0:21
03414 Maksymilian Bronhard Polska 04.10.2000 0 13 0:39

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-18
g. 11:00

1
LKS Jar II Kielnarowa LKS Darowice-Koniuszki 0:18 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

2
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS Jar II Kielnarowa 15:3 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

3
LKS Jar II Kielnarowa LKS Strażak Sośnica 3:15 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

4
LKS Jar II Kielnarowa STS Jordan Wola Mała 8:10 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

5
LKS Szarotka Rogóżno LKS Jar II Kielnarowa 13:5 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

6
LKS Jar II Kielnarowa TG Sokół Dynów 2:16 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

7
KU AZS Politechnika VII Rzeszów LKS Jar II Kielnarowa 17:1 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

8
LKS Jar II Kielnarowa KU AZS Politechnika VII Rzeszów 2:16 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

9
LKS Strażak Sośnica LKS Jar II Kielnarowa 15:3 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

10
STS Jordan Wola Mała LKS Jar II Kielnarowa 14:4 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00

11
LKS Darowice-Koniuszki LKS Jar II Kielnarowa 15:3 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

12
LKS Jar II Kielnarowa GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 7:11 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

13
LKS Jar II Kielnarowa LKS Szarotka Rogóżno 13:5 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

14
TG Sokół Dynów LKS Jar II Kielnarowa 15:3 Szczegóły