Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Jawornik Polski 215, 37-232 Jawornik Polski
Telefon:
694 696 947
E-mail:
glksjaworjp@o2.pl
WWW:
glksjaworjp.eu
Adres hali podstawowej:
Jawornik Polski 209, 37-232 Jawornik Polski
(Zespół Szkół Nr 1 w Jaworniku Polskim)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Pałys
723 139 021
grzpal76@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Jawornik Polski 16, 37-232 Jawornik Polski
(Gminny Ośrodek Kultury w Jaworniku Polskim)
Rodzaj stołów:
Tibhar TOP
Rodzaj piłek:
Double Circle
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika VII Rzeszów 14 27 194:58
2. LKS Darowice-Koniuszki 14 23 163:89
3. TG Sokół Dynów 14 20 166:86
4. STS Jordan Wola Mała 14 16 128:124
5. LKS Strażak Sośnica 14 12 122:130
6. LKS Szarotka Rogóżno 14 8 100:152
7. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 14 4 78:174
8. LKS Jar II Kielnarowa 14 2 57:195

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01914 Wiesław Sura Polska 01.08.1961 25 23 75:69
01917 Kamil Bazan Polska 20.05.2001 23 28 69:84
01915 Marian Oczoś Polska 17.08.1958 16 31 48:93
09032 Paweł Pawełek Polska 11.09.1998 4 33 12:99
01912 Grzegorz Pałys Polska 01.02.1976 4 37 12:111
01919 Łukasz Paja Polska 12.08.1996 0 0 0:0
01920 Andrzej Makarski Polska 16.11.1946 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-18
g. 11:00

1
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS Strażak Sośnica 4:14 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

2
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS Jar II Kielnarowa 15:3 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

3
STS Jordan Wola Mała GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 12:6 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

4
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS Szarotka Rogóżno 6:12 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

5
TG Sokół Dynów GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 16:2 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

6
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski KU AZS Politechnika VII Rzeszów 6:12 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

7
LKS Darowice-Koniuszki GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 13:5 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

8
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS Darowice-Koniuszki 6:12 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

9
KU AZS Politechnika VII Rzeszów GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 16:2 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

10
LKS Szarotka Rogóżno GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 14:4 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00

11
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski TG Sokół Dynów 3:15 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

12
LKS Jar II Kielnarowa GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 7:11 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

13
LKS Strażak Sośnica GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 15:3 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

14
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski STS Jordan Wola Mała 5:13 Szczegóły