Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS II Nagórzany
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-505 Bukowsko, Nagórzany 3
Telefon:
500 177 871
E-mail:
wkotecki3@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół w Nowotańcu
Prezes Klubu:
Wojciech Kotecki

Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kotecki
500 177 871
wkotecki3@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Zespół Szkół w Bukowsku
Rodzaj stołów:
Donic, Pol - Sport
Rodzaj piłek:
plastikowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak I Niżna Łąka 18 34 178:54
2. UKS Iskra I Iskrzynia 18 30 172:119
3. UKS TKKF MOSiR II Dukla 18 29 163:92
4. LUKS Burza I Rogi 18 22 152:113
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 18 22 142:136
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 18 15 118:154
7. GMKS Strzelec II Frysztak 18 11 127:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 17 15 123:146
2. KS I Nagórzany 17 13 114:145
3. LUKS Burza II Rogi 17 12 111:145
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 17 11 122:148
5. KS II Nagórzany 17 9 121:150
6. LKS II Turze Pole 17 5 76:165

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03317 Dawid Witka Polska 23.01.1988 54 7 162:21
03316 Bogusław Witka Polska 26.09.1968 21 30 63:90
03325 Artur Gratkowski Polska 17.11.1994 19 42 57:126
03318 Bartosz Gołda Polska 27.04.1998 7 48 21:144
03320 Jakub Babiak Polska 30.01.1989 1 4 3:12
03324 Marek Silarski Polska 03.02.1974 0 4 0:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-11
g. 11:00

1
KS II Nagórzany KS I Nagórzany 9:9 Szczegóły
2015-10-20
g. 11:00

2
PKS Bartek I Dębowiec KS II Nagórzany 9:9 Szczegóły
2015-11-07
g. 11:00

3
KS II Nagórzany UKS Iskra I Iskrzynia 7:10 Szczegóły
2015-11-07
g. 16:00

4
LUKS Burza I Rogi KS II Nagórzany 10:4 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
KS II Nagórzany LUKS Strażak I Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2015-12-05
g. 16:00

6
LUKS Burza II Rogi KS II Nagórzany 2:10 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
KS II Nagórzany KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 8:10 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
GMKS Strzelec II Frysztak KS II Nagórzany 9:9 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
KS II Nagórzany LUKS Strażak II Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2016-01-31
g. 17:00

10
KS II Nagórzany LKS II Turze Pole 10:4 Szczegóły
2016-02-03
g. 17:00

11
UKS TKKF MOSiR II Dukla KS II Nagórzany 10:4 Szczegóły
2016-02-14
g. 11:00

13
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KS II Nagórzany 10:6 Szczegóły
2016-03-24
g. 17:00

14
LKS II Turze Pole KS II Nagórzany 10:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
KS II Nagórzany LUKS Burza II Rogi 6:10 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

16
KS II Nagórzany PKS Bartek I Dębowiec 5:10 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

17
KS I Nagórzany KS II Nagórzany 7:10 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

18
KS II Nagórzany UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 7:10 Szczegóły