Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak II Niżna Łąka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. H. Longhawy 51, Niżna Łąka
Telefon:
668 559 858
E-mail:
ciotkaw@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa we Wrocance
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic, Joola
Rodzaj piłek:
celuloidowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak I Niżna Łąka 18 34 178:54
2. UKS Iskra I Iskrzynia 18 30 172:119
3. UKS TKKF MOSiR II Dukla 18 29 163:92
4. LUKS Burza I Rogi 18 22 152:113
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 18 22 142:136
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 18 15 118:154
7. GMKS Strzelec II Frysztak 18 11 127:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 17 15 123:146
2. KS I Nagórzany 17 13 114:145
3. LUKS Burza II Rogi 17 12 111:145
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 17 11 122:148
5. KS II Nagórzany 17 9 121:150
6. LKS II Turze Pole 17 5 76:165

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08975 Konrad Szczepanik Polska 03.04.1989 39 20 117:60
01563 Konrad Hyziak Polska 05.08.1996 39 22 117:66
01560 Artur Zwarycz Polska 19.10.1984 18 43 54:129
01564 Sebastian Szuba Polska 09.06.1983 9 43 27:129
01562 Sebastian Piękoś Polska 05.06.1993 0 0 0:0
08690 Albert Dubiel Polska 22.07.1998 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-11
g. 11:00

1
LUKS Strażak I Niżna Łąka LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
LUKS Burza II Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 5:10 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00

4
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:8 Szczegóły
2015-11-20
g. 16:30

5
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
LUKS Strażak II Niżna Łąka KS I Nagórzany 10:7 Szczegóły
2015-12-19
g. 17:00

7
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
LUKS Strażak II Niżna Łąka PKS Bartek I Dębowiec 10:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
KS II Nagórzany LUKS Strażak II Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra I Iskrzynia 8:10 Szczegóły
2016-02-11
g. 17:00

11
LKS II Turze Pole LUKS Strażak II Niżna Łąka 4:10 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

12
LUKS Strażak II Niżna Łąka LUKS Burza I Rogi 9:9 Szczegóły
2016-02-21
g. 10:00

13
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

14
LUKS Strażak II Niżna Łąka LUKS Strażak I Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2016-03-19
g. 10:00

15
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS TKKF MOSiR II Dukla 0:10 Szczegóły
2016-04-23
g. 16:00

17
LUKS Burza I Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

19
LUKS Strażak II Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak 10:7 Szczegóły
2016-05-10
g. 18:00

20
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 5:10 Szczegóły